Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

13. 11. 2020, Nintendo, Tisková zpráva

Původní systém Game & Watch vyšel v Japonsku v roce 1980 a stal se vůbec první handheld konzolí společnosti Nintendo. Nyní mají všichni hráči jedinečnou příležitost osahat si kus historie díky novému vydání Game & Watch: Super Mario Bros., které je v prodeji u vybraných partnerů od dnešního dne.

Systém Game & Watch: Super Mario Bros. nabízí klasické hry Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels (v Japonsku vydáno jako Super Mario Bros. 2) a speciální verzi hry Ball. Díky systému +Control Pad se můžou hráči těšit i na přesnější ovládání.Další novinkou pro nováčky i zkušené hráče je režim Infinite Mario. Pro aktivaci tohoto módu stačí při spouštění Super Mario Bros. nebo Super Mario Bros.: The Lost Levels podržet tlačítko A. Díky tomuto módu můžete okusit ty vůbec nejtěžší levely, aniž byste se museli obávat, že na vás vyskočí obrazovka GAME OVER. Hráči mohou z tohoto režimu vyskočit zmáčknutím tlačítka PAUSE/SET a v následném menu vybrat možnost RESET GAME.

Postupem času, který s konzolí strávíte, můžete při hraní objevit celkem 35 malých překvapení. Mějte oči na stopkách a objevte je všechny. Možná na vás čekají postavy, které Mario dobře zná…


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?