Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

9. 3. 2016, hry, Nintendo, novinky

Některé činy nepotřebují velká slova a ani tak některé herní trailery. Osvědčená hratelnost Warriors sérií spojená se sérií The Legend of Zelda fungovala už na Wii U a kapesní verze Hyrule Warriors pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS s podtitulem Legends ve svém launch traileru láká na další velké dobrodružství, které započne už 24. března. Hyrule Warriors Legends bude navíc dostupné jak ve standardní tak v limitované edici obsahující krom samotné hry také hodinky v podobě kompasu nové hrdinky Linkle. Pro opravdové fanoušky The Legend of Zelda série je tu pak limitovaná Hyrule edice handheldu New Nintendo 3DS XL.

Celý trailer opatřený českými titulky si můžete už teď pustit na našem YouTube kanálu, kde zároveň najdete také řadu dalších videí z tohoto i dalších chystaných titulů společnosti Nintendo.

Odkaz k videu: https://youtu.be/PESvowHa4nw


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?