Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

10. 3. 2016, hry, Nintendo, novinky

Pokud si chcete doplnit herní vzdělání v oblasti titulů společnosti Nintendo, herní edice Nintendo Selects se svou neustále se rozrůstající soupiskou titulů je pro vás ideální startovní čarou. Již teď můžete v jejím rámci vybírat z více než pětadvaceti klasických her včetně takových kousků jako jsou The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a Star Fox 64 3D pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS či Super Mario Galaxy 2, Mario Kart Wii a Wii Sports Resort pro konzoli Wii (tyto tituly jsou v rámci Wii módu kompatibilní také s konzolí Wii U). Již 15. dubna se navíc výčet Nintendo Selects titulů rozroste o dalších šest populárních Wii U her, kterých se dohromady na evropském trhu prodalo již přes 4 miliony kusů.

Tyto nové hry zastupují širokou škálu herních žánrů včetně klasických akčních skákaček, a to:

                                                 

New Super Mario Bros. U + New Super Luigi U: Ve hře New Super Mario Bros. U se k Mariovi, Luigimu a Toadovi přidá nový hrdina... Vy! Běhejte, skákejte a zadupávejte nepřátele na svých cestách skrze hromadu 2D úrovní a hrajte jako vaše Miičko v extra módech jako je Challenge a Coin Battle. Prozkoumejte obrovskou mapu světa plnou zcela nových úrovní a zakuste způsoby hraní, které jinde než na konzoli Wii U nenajdete. No a jakmile pokoříte jednu hru, v New Super Luigi U na vás čeká celkem 82 úrovní za Luigiho. Buďte ale rychlí, protože na dokončení každé úrovně nebudete mít mnoho času! Tento balíček je u nás poprvé dostupný samostatně mimo limitované Wii U balíčky.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze: Invaze Snowmadů zmrazila Donkey Kongův ostrov na jednu velkou kostku ledu a je na Kongovi, aby dal věci zase do pořádku. Sam nebo s kamarádem tak bude plavat, houpat se a sprintovat skrze šest zcela nových ostrovů plných nebezpečí, skrytých sběratelských předmětů a nezapomenutelných bossů.


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?