Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

26. 5. 2015, hry, Nintendo

V průběhu své průzkumné výpravy musí Yoshi porazit a spolknout vlněné nepřátele, kteří tak mohou být přeměnění na velká i malá klubíčka vlny a vrženi po překážkách nebo nepřátelích, stojících Yoshimu v cestě. Jak už je v sérii plošinovek Yoshi zvykem, může se Yoshi v některých úrovních přeměnit, takže nebuďte překvapeni až potkáte vodního Mermaid Yoshiho, létajícího a střílejícího Sky Pop Yoshiho a dokonce Moto Yoshiho, když se Yoshi promění v nadupanou motorku.

Ačkoliv bude Yoshiho dobrodružství plné akce, nemají jednotlivé úrovně žádný časový limit a pokud Vám určitá úroveň bude připadat příliš těžká, můžete přepnout hru na Mellow Mode a ovládat okřídleného Winged Yoshiho. Díky schopnosti létat bude hned celá úroveň pro Yoshiho výrazně snazší. Navíc, a v duchu pravidla, že dva Yoshi jsou lepší než jeden, se může ke hře díky kooperativní funkci připojit další spoluhráč a užít si celé dobrodružství po vašem boku.

Nezapomeňte mít oči na stopkách a pátrat po skrytých předmětech v Yoshi’s Woolly World, jakými jsou například srdce pro doplnění Yoshiho života, Stamp Patches, které odemykají Miiverse nálepky a Smiley Flowers, který zvyšují šanci odemknout bonusovou hru. Taky určitě posbírejte co nejvíce korálků, za které si můžete později koupit Power odznaky, které při použití umožní Yoshimu – například – vypustit silnější Ground Pound nebo si dokonce zahrát po boku vlněného mazlíčka Poochyho. A pro kompletní tématický zážitek si dejte záležet při lovení všech Wonder Wools, tedy nalezení všech pěti v každé úrovni, a sledujte jak se jeden z 50 unikátně vzorovaných Yoshi vrátí před vašima očima do své původní podoby! Poté můžete navštívit Yoshi Hut na Craft Island a vybrat si, za kterého z různobarevných Yoshi chcete své dobrodružství hrát.

Odhalte láskyplně vyrobený svět plný vlnitých překvapení již 26. června při vydání Yoshi’s Woolly World pro Wii U. Společně s tímto vlnitým dobrodružstvím bude ve stejný den k dispozici také Yarn Yoshi amiibo – dostupné v Zelené, Růžové a Světle modré barvě a vyrobené z pleteného materiálu. Po přiložení Yarn Yoshi amiiba na Wii U GamePad budete moci hrát se dvěma Yoshi na obrazovce i v jednom hráči. Bundle s kopií hry a Zeleným Yarn Yoshi amiibem bude dostupný ke koupi již od vydání.

Pro bližší seznámení s unikátně vzorovanými Yoshi, které budete moci potkat v Yoshi’s Woolly World, se podívejte na tento trailer: http://youtu.be/d4_JRPhDtiY


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?