Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

16. 11. 2016, hry, Nintendo

Vůbec první mobilní titul s ikonickým herním hrdinou Mariem dorazí do Evropy pro zařízení iPhone a iPad již 15. prosince tohoto roku. Hru Super Mario Run bude možné stáhnout z AppStoru zdarma a hráči si budou moci vyzkoušet jednotlivé herní prvky ve třech módech. Jakmile ale bude hra jednou stažena, za pomoci jednorázového poplatku 9,99 € hráči získají kompletní přístup ke všemu, co tyto tři módy nabízí.

Super Mario Run poběží na všech iPhone, iPad a iPod dotykových zařízeních se systémem iOS 8.0 nebo vyšším. Hra 15. prosince odstartuje ve 151 zemích a regionech po celém světě a bude podporovat angličtinu, japonštinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, portugalštinu, italštinu, holandštinu, ruštinu a tradiční čínštinu.

Super Mario Run je první Super Mario Bros. hrou vyvíjenou speciálně pro mobilní zařízení a Mario v ní běží kupředu sám, ale skok bude vyvolán kliknutím prstem na dotykovou obrazovku. Pro více informací o této hře prosím navštivte webové stránky https://supermariorun.com/en/index.html.

Super Mario Run představuje principy hry v traileru, který můžete zhlédnout ZDE.


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?