Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

8. 8. 2018, Switch, Tisková zpráva

Jedna z nejvychvalovanějších handheldových her desetiletí se na Nintendo Switch objeví v HD, s rozšířenou hratelností a novým exkluzivním obsahem. The World Ends with You -Final Remix- vychází na Nintendo Switch 12. října. Počínaje dneškem si hráči mohou hru v Nintendo e-shopu předobjednat a současně zhlédnout nový The World Ends With You -Final Remix- Overview Trailer.
Dokonči misi... nebo budeš zničen. To je vše, Neku ví potom, co se bez jediné vzpomínky probudil uprostřed rušné křižovatky. Hned na to bojuje s parťákem po boku ve hře na život a na smrt. Klasické RPG od Square Enixu přináší ponurý příběh ze života japonské mládeže na Nintendo Switch. Spolu s japonskou kulturou, jídlem a módou se můžeme těšit i na nově rozšířený scénář a soundtrack.

Hru lze ovládat dotykovou obrazovkou Nintendo Switch konzole nebo Joy-Con ovladači. V co-op módu spolu mohou dva hráči vzdorovat nestvůrám přezdívaným Noise nebo se společně účastnit Reaper’s game.

Následuj Neku a jeho kamarády na cestě za svobodou v The World Ends with You -Final Remix-, které vychází na Nintendo Switch 12. října.

Video:

The World Ends With You -Final Remix- Overview Trailer

https://youtu.be/mKC6UR_Dz0s


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?