Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

22. 2. 2018, Nintendo, Switch, Tisková zpráva

Po měsících intenzivního online a offline barvení byly nejlepší Splatoon 2 týmy z několika Evropských regionů korunovány jako lokální šampioni. Teď přišel čas zaujmout místo na velkém klání o titul mistra Evropy ve Splatoon European Championship, který se koná v rámci Polymangy 31. března ve Švýcarsku. Další informace již brzy.

Kromě sledování těch nejlepších Splatoon 2 týmů z celé Evropy, zažijí návštěvníci Polymangy také speciální virtuální koncert. Pearl a Marina z ikonického popového dua z této hry se objeví na pódiu, aby zazpívaly několik skladeb a doprovodily je těmi nejčerstvějšími tanečními kreacemi za doprovodu živé kapely. Koncert proběhne ještě před začátkem samotného mistrovství.

Nejlepší Splatoon 2 týmy z celé evropy si to rozdají v boji o čest a slávu během mistrovství Evropy ve Švýcarsku 31. března. K vidění bude i koncert, kde se představí Off the Hook. Polymanga se koná v Montreux Music & Convention Centre (2m2c), koncert a turnaj se konají ve Stravinskiho sálu tohoto centra. Další informace již brzy.


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?