Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

14. 12. 2021, Tisková zpráva

Společnost Ubisoft oznámila, že další velké rozšíření pro Assassin’s Creed® Valhalla s názvem Dawn of Ragnarök vyjde 10. března 2022, přičemž vlastníci původní hry si ho budou moci pořídit samostatně za cenu 39.99 €. Dále došlo k představení Assassin’s Creed Crossover Stories, dvojice příběhů s Eivorem a Kassandrou, které jsou k dispozici už dnes. 

Dawn of Ragnarök jako další velká expanze za kterou primárně stojí studio Ubisoft Sofia pokračuje v dodávání obsahu i v druhém roce dodatečné podpory hry Assassin’s Creed Valhalla. V tomto rozšíření si Eivor musí přijmout svůj osud jako Ódin, severský bůh války a moudrosti. Trpasličí království Svartálfheim se rozpadá a mezi tím vším chaosem se Ódinův milovaný syn Baldr dostává do zajetí nezničitelným ohnivým obrem Surtrem. V Dawn of Ragnarök budou hráči schopni využívat nových božských schopností na jejich cestě skrz legendární vikinskou ságu, jež je tentokrát zavede na zoufalou cestu za záchranou v mytologickém světě kontrastů.

Ti fanoušci, kteří si Dawn of Ragnarök pořídí mezi 13. prosincem a 9. dubnem obdrží balíček Twilight Pack a zároveň budou mít okamžitý přístup do základní hry.* Tento exkluzivní bonus obsahuje následující herní předměty: Dellingr's Envoy Raven Skin, Havardr Lynx Mount, Twilight Gear Set a Algurnir Dane Axe Weapon.**

Na právě oznámených Assassin’s Creed Crossover Stories pracují studia Ubisoft Quebec a Ubisoft Montreal, jedná se o první cross-game spolupráci v historii série. Tyto příběhy hledají odpověď na otázku, co se stane, když se potkají dva Assassin‘s Creed hrdinové? Právě zkoumání jejich propojení v prostoru a čase poskytne hráčům jedinečný příběhový zážitek.

Assassin’s Creed Crossover Stories jsou dostupné zcela zdarma pro majitelé původních her už dnes, kdy si jeden příběh mohou zahrát v Assassin’s Creed Valhalla a jeden v Assassin’s Creed Odyssey. Tyto příběhy zkoumají propojení mezi hrdiny těchto her, kdy nabídnou nová prostředí k objevování i košatou příběhovou linku. Pro příběh v Assassin’s Creed Valhalla – A Fated Encounter – je potřeba dosáhnout 4. úrovně vaší vesnice a dokončit quest „A Wise Friend“, v němž Eivor pomůže Valce se usadit v Ravensthorpe. Pro příběh v Assassin’s Creed Odyssey – Those Who Are Treasured – hráči musí dokončit první kapitolu a dorazit na území Megaris. Nicméně doporučujeme, abyste dokončili tři příběhové oblouky (Rodina, Kult Komos a Mytologie) pro vyhnutí se spoilerům. 

Assassin’s Creed Valhalla od týmu Ubisoft Montreal*** nabízí hráči podmanivý zážitek hraní za Eivora, legendárního vikinského válečníka, který je vyhnán z Norska nekonečnými válkami a mizejícími zdroji během 9. století. Hráči mohou zažít nemilosrdný bojový styl vikinských válečníků s vylepšeným bojovým systémem a užít si tak nové herní mechanismy jako nájezdy a útoky na pevnosti, budování vlastní vesnice i vylepšený systém postupu a úpravy zbraní. Svět v Assassin’s Creed ovlivňují politické aliance, bojová rozhodnutí nebo rozhodnutí během konverzací. Hráč musí vážit svůj další krok tak, abych ochránil domov klanu i svoji budoucnost.

Titul Assassin’s Creed Valhalla je dostupný na platformách Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia a na PC prostřednictvím Ubisoft Store a Epic Games Store. Hráči so také mohou předplatit služby Ubisoft+ na PC, Stadia and Amazon Luna.****

*Bezprostřednost platí pouze pro předobjednávky digitální verze. Nabídka trvá do 9. dubna 2022.
**Twilight Pack může být okamžitě odemčen v ACV všemi hráči, kteří si předobjednali nebo zakoupili novou expanzi v digitální verzi. Pro hráče s předobjednávkou fyzické verze se tento balíček stane hratelným od 10. března při vydání expanze.
***Spolupracujícími studii Ubisoftu jsou týmy Sofia, Singapore, Montpellier, Barcelona, Kyiv, Bordeaux, Shanghai, Chengdu, Philippines, Quebec, Bucharest, Saguenay, Winnipeg a Pune. Dodatečnou pomoc poskytuje externí partner Sperasoft.
****Ubisoft+ v rámci služeb Stadia a Luna vyžaduje propojení účtů a plán Multi Access. Uplatňují se geografická omezení. 


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?