Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

11. 11. 2016, Konzole, Nintendo, novinky

Udělejte krok zpět do minulosti a připomeňte si herní slávu, případně odhalte generaci klasických titulů s konzolí Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System, která dnes vychází napříč Evropou. Nově příchozí hráči i NES veteráni si tak mohou užít klasické tituly let minulých, které se rozšířili o nové funkce jako například HD vizuální módy a možnosti využití 4 ukládacích slotů.  

Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System obsahuje 30 titulů z ikonické Nintendo konzole s názvem NES. Mezi tituly najdete legendární klasiky jako je Donkey Kong, Metroid, The Legend of Zelda, či Super Mario Bros. 3. Každý titul běží v plynulých 60Hz přes přiložený HDMI kabel a lze ho zobrazit ve třech vizuálních módech. Hráči tak mohou hrát v 4:3 zobrazení, používaném původní NES konzolí, emulovat retro vzhled CRT televizí za pomoci CRT vizuálního filtru nebo si užívat Pixel Perfect mód, který z každého pixelu udělá skutečně přesný čtverec. Díky začlenění čtyř přerušovacích bodů pro každou hru se hráči nebudou muset bát, že ztratí hesla a svůj těžce vybojovaný postup jako v dobách minulých. Tyto body taktéž umožní ukládat svůj postup více hráčům nebo poskytnou jednomu hráči luxus ukládání několika pozic v rámci jednoho průchodu hrou, například na cestě úrovní nebo před zrádným bossem.

Ať už hráči budou znovuobjevovat své staré známé nebo půjde o jejich první zkušenost s NES, v kolekci vybraných NES titulů se najde něco pro každého hráče. Velká dobrodružství, zrádné plošinovky a milované arkády, to vše lze nalézt na následujícím seznamu:

·         Balloon Fight

·         BUBBLE BOBBLE

·         Castlevania

·         Castlevania II: Simon’s Quest™

·         Donkey Kong

·         Donkey Kong Jr.

·         DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

·         Dr. Mario

·         Excitebike

·         FINAL FANTASY®

·         Galaga

·         GHOSTS‘N GOBLINS

·         GRADIUS™

·         Ice Climber

·         Kid Icarus

·         Kirby’s Adventure

·         Mario Bros.

·         MEGA MAN 2

·         Metroid

·         NINJA GAIDEN®

·         PAC-MAN

·         Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

·         StarTropics

·         SUPER C™

·         Super Mario Bros.

·         Super Mario Bros. 2

·         Super Mario Bros. 3

·         Tecmo Bowl

·         The Legend of Zelda

·         Zelda II: The Adventure of Link

 

Zkušení Nintendo hráči a NES nováčci budou mít možnost si užít klasické tituly let minulých úplně novým způsobem s Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System, který dnes vychází napříč Evropou. 


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?