Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Age of Conan: Hyborian Adventure

Uzavřeno

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
1 300 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CPPC004
Značka:
OstatníJako galejník přistanete na žhavém pobřeží Tortage. Bez jakýchkoliv vzpomínek na minulost, se zlomeným veslem a potrhaným oděvem se vydáváte na fantastickou cestu, která určí váš osud. Ve světě plném krutých bohů, mýtických stvoření a těžce zkoušených lidí se barbar Conan konečně zmocnil trůnu. Vláda nového aquilonského krále však pomalu začíná směřovat ke zkáze a příchodu pradávného zla, neboť v nejtemnějších koutech Hyborie znovu ožili Conanovi nepřátelé.

Ve hře Conan se hráči ocitnou v temném divokém drsném a hříšném světě předkládaném ve fantastické grafice a ohromujícím osmikanálovém zvuku. Ve světě plném krutých bohů, mýtických stvoření a těžce zkoušených lidí se mocný barbar konečně zmocnil trůnu Aquilonie. Conanova vláda je však plná bojů a chaosu a pomalu směřuje ke zkáze a příchodu pradávného zla.

V tomto podivném fantastickém světě číhá černá magie a brutální boje za každým rohem a všichni muži i ženy musí pod Conanovou vládou jít za svým vlastním osudem. A nyní přišel čas, abyste se ve světě ztělesňujícím vizi temného vesmíru Roberta E Howarda stali poslem smrti.

Vlastnosti produktu:
» První MMORPG s hodnocením "pouze pro dospělé" – drsná, krvavá, krutá a sexy, věrně se držící pravé podstaty původní představy Roberta E. Howarda.
» Systém reálných bitev – bojujte na koni či jako pěšák. Vytvářejte s ostatními bitevní formace a staňte se jejich velitelem v epických bitvách pro mnoho hráčů a v monstrózních obléhacích akcích v reálném čase.
» Hráč. vs. hráč a hráč vs. prostředí – utkejte se s nejzkušenějšími lidskými soupeři a rozdrťte lebky jiných hráčů v soubojích v aréně, v opileckých rvačkách nebo při obléhání měst.
» Rozmanitost hry – stavějte města, vyrábějte unikátní artefakty, prozkoumávejte fantastický svět, přátelte se s ostatními a zdokonalujte se v používání magie, oceli nebo luku.
» Skutečný conanovský zážitek – objevte úžasný svět krále Conana a vydejte se v brutálních stopách největšího hrdiny světové fantastiky. Bojujte se strašlivými démony a zabíjejte vražedné nestvůry, které znáte ze sedmdesátileté conanovské historie.
» Conanův svět – ocitněte se v obrovském a drsném světě tří národů – Aquilonie, Cimmerie a Stygie. Vydejte se do džunglí, pouští, hor i údolí, do podzemních katakomb i měst.
» Moderní technologie – hra je optimalizována pro Direct-X 10 a vícejádrové procesory, používá pokročilou umělou inteligenci a využívá technologii Dream World™ MMO, takže hráčům přináší nesmírně detailní prostředí a reálnou fyziku. Hráč vs. hráč a hráč vs. prostředí - utkejte se s nejzkušenějšími lidskými soupeři a rozdrťte lebky jiných hráčů v soubojích v aréně, v opileckých rvačkách nebo při obléhání měst. Vydejte se do Conanova světa a bojujte s nestvůrami a démony sám či ve skupině.
» Gildy a sólová hra – zakládejte gildy a obléhejte nepřátelské hrady v masivních PvP bitvách. Společně s jinými hráči vytvářejte klany, nebo se nebezpečím Hyborie postavte úplně sami.
» Přizpůsobení postavy – popusťte uzdu fantazii a využijte tisíců možností. Vytvořte si svoji postavu tak, aby odpovídala stylu a roli, kterou chcete hrát. Úžasná grafika – "Age of Conan" je hrou nové generace ve všech ohledech. Je klíčovým titulem v nabídce her firmy Microsoft pro Windows a ukázkou možností produktů firmy nVidia při použití Direct-X 10. Připravte se na bezprecedentní grafickou hostinu.
» Osmikanálový prostorový zvuk – vychutnejte si mohutné zvukové efekty a epický hudební doprovod v osmikanálovém prostorovém zvuku. Naslouchejte působivému dabingu a dynamickému ozvučení, které vás vtáhne do drsného Conanova světa.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
PEGI 18
Platforma PC