Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Call of Duty: Black Ops

Uzavřeno

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
149 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ACPC0304Legendární válečná série Call of Duty se připravuje k vydání sedmého dílu, tentokrát s podtitulem Black Ops. Zatím není jisté o čem bude samotný příběh, ale podle traileru a útržků různých informací se podíváme do různých koutů světa a hlavně do odlišných časových rovin. V Call of Duty: Black Ops zavítáme na Kubu, do Vietnamské džungle, ale také třeba do Londýna. Podíváme se tedy do minulosti, současnosti a zřejmě i blízké budoucnosti. Doufejme, že se nedočkáme pouze slátaniny všeho druhu, ale že příběh bude plný nečekaných zvratů a scén nabitých akcí. Dočkáme se zřejmě i návratu kapitána Price, ať už v jakékoliv podobě, jelikož ten k sérii Call of Duty neodmyslitelně patří. Za nejnovějším přírůstkem do série Call of Duty stojí studio Treyarch, které má za sebou Call of Duty 3 a Call of Duty: World at War.

Konfigurace:

  • OS: Windows XP, Vista or Windows 7
  • CPU: Intel Core 2 Duo @ 2,4 Ghz/ AMD Athlon 64 X2 4800+
  • RAM : 2GB HDD: 12 GB free disk space
  • Sound Card: DirectX 9 Compatibile DirectX : 9,0c
  • Graphic Cards: nVidia GeForce 8600/ATI Radeon HD 2600


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Typ distribuce krabicová