Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Diablo III Battlechest

Uzavřeno

Akční RPG hra pro PC

Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ACPC04244
Značka:
BlizzardVydejte se na ultimátní dobrodružství s třetím dílem legendární série Diablo a postavte se armádám pekelných stvoření a jejich pánům. Speciální Battlechest edice obsahueí základní hru i datadisk Reaper of Souls. 

DIABLO III
Dvacet let uplynulo od událostí v Diablo II a jeho datadisku LoD. Mephisto, Diablo a Baal byli poraženi, ale zároveň byl rozmetán Worldstone, kámen a zároveň štít chránící obyvatele Sanctuary před nebezpečím z nebe i pekla. V Tristramu opět povstává zlo pekelné i nebeské, což pro hráče znamená práci. Nic převratného v koncepční rovině Diablo 3 nepřináší, je to akční RPG skrz na skrz, se spoustou odporných nepřátel, pěticí hratelných povolání a stylově zpracovaným fantasy světem, tak jak to umí pouze designéři z Blizzardu.


DIABLO III: REAPER OF SOULS
Porážka Diabla měla nastolit věk naděje, místo toho povstalo nové zlo, jehož záměry zatím halí závoj tajemství. Malthael, padlý archanděl vědění se v dodatku Reaper of Souls znovu vrací na scénu, nyní však jako anděl smrti, který se zmocnil černého kamene, v němž je ukryto Prvotní zlo. Rozšíření Reaper of Souls rozšiřuje příběh hry o nové 5. dějství s novými lokacemi, nepřáteli a poklady. Dále zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň na 70 a společně s tím přináší postavám také nová kouzla a schopnosti. Ty budou hráči moci náležitě využít díky rozšíření možností tzv. end-game obsahu v podobě dvou nových módů: Loot Run a Nephalem Trial.

Operating System Windows® XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (latest service packs) with DX 9.0c Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest service pack)
Processor Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8GHz
Video NVIDIA® GeForce® 7800GT or ATI Radeon™ X1950 Pro NVIDIA® GeForce® GTX™ 260 or ATI Radeon™ HD 4870 or better
Memory 2 GB RAM 4 GB RAM
Storage
25 GB available HD space
Internet
Broadband Internet connection
Media
DVD-ROM drive (required for retail disc versions only)
Resolution
1024X768 minimum display resolution


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma PC