Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC FIFA Manager 12

Uzavřeno
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAPC019525
Značka:
Electronic ArtsFIFA Manager 12

FIFA Manager 12 nabídne více než 700 nových funkcionalit a vylepšení. Jako manažer budete mít plnou kontrolu a nad kompletním řízením moderního fotbalového klubu. Při hře jste zodpovědní za sestavu, taktiku a trénink vašeho týmu, což zahrnuje i podpisování smluv s těmi správnými hráči, rozšiřování stadionu a budování veškerého zázemí. Hra nabídne inovativní FIFA 3D engine obsahující více než 41 tisíc hráčů, z nichž bude přes 13 tisíc originálně zobrazeno. Dále režim manažera hráčů a národního týmu. Režimy tvorby týmu a nástroje zápasové prognózy, stejně jako unikátní podrobný editor.

Zlatým hřebem letošního ročníku je podpora 3D zobrazení zápasu. Zápas je totiž srdeční záležitostí velkého množství fanoušků, a proto si dal práci celý tým designérů, grafiků a programátorů a společnými silami přepracovali celý režim 3D zápasu. Nová umělá inteligence hráčů i výrazné vylepšení střídání, taktiky a chování soupeřových manažerů vás jistě při zápasech potěší. Intuitivní uživatelské rozhraní navíc umožňuje načíst všechny údaje během několika sekund a vydat přesné taktické pokyny.

25 budov celkem obsahuje 289 konfiguračních úrovní, které jsou zpracovány v maximálním detailu. Budovy také stárnou a musí být renovovány. Každá úroveň stadionu má konkrétní dopady v jiných oblastech hry. Jako manažer tak stále čelíte tvorbám strategie, jak chcete nastavit svůj klub do budoucna.

FIFA Manager 12 nabídne také zcela přebudovaný finanční sektor. Hráči musí postupně získat hodnotu na finančních trzích prostřednictvím sportovních úspěchů. Realistické příjmy od hlavních sponzorů pomáhají přesně zobrazit velké finanční rozdíly mezi malými a velkými kluby. Nesmí samozřejmě chybět ani podílnictví v klubu. V oblasti sponzoringu je i mnoho vylepšení, které tvoří například „pyramida sponzorů“ nebo kampaně k získání nových partnerů. Navíc je zde podpora mnohem větší interaktivity s hlavním sponzorem.

V transferové sekci můžete nyní zkoušet hráče v testovacích zápasech a provádět detailní analýzu k odstranění týmových slabin. Stejně tak budou ale činit i manažeři ostatních týmů, takže bude hraní ještě více realistické. Stejně tak budete moci prodat drahé hvězdy, které nebudou chtít prodloužit smlouvy před jejich vypršením. K dispozici budete mít širokou paletu akcí, počínaje charitativními zápasy, přátelskými zápasy a zátěžovými testy konče.

Zvláštní péče byla věnována také tréninkovému procesu, který může být prováděn v individuálních jednotkách. Vývoj hráčů tak bude mnohem realističtější, což činí hru ještě náročnější, obzvláště pak na vyšších úrovních. Od začátku sezóny budete mít také k dispozici speciálního fitness trenéra. V týdenní vývojové sekvenci si nyní snadno vyberete oblíbené statistiky s přesným zacílením. Například precizně sledovat trénink a pokrok v budování zázemí klubu. Na závěr je třeba dodat, že bylo implementováno velké množství návrhů samotných hráčů (uživatelů) pro dosažení bezchybného výsledku.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Sportovní
Platforma PC