Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Fish Fillets 2

Výprodej
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
99 Kč
Vaše sleva:
67%
Běžná cena
299 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
IDPC2200
Značka:
Bohemia InteractivePříběh
Tak jako v prvním díle i ve dvojce budete řešit tajné úkoly, kterými vyřešíte většinu podmořských záhad v roli tajných rybích agentů. Příběh se Vám ve hře bude prezentovat rozhovory obou rybek, které jsou vtipné a rozhodně Vás rozesmějí. Dalším důležitým prvkem jsou renderované sekvence, které se objeví vždy po určité části hry.

Co je cílem hry?
Ovládáte dvě ryby, které musíte použít k přestavění objektů v dané úrovni takovým způsobem, aby mohly ryby bez újmy odplout. Jedna z ryb je větší a může hýbat dokonce i těžkými ocelovými objekty, zatímco ta druhá je menší a může vniknout do děr a chodeb, které jsou pro jejího většího partnera příliš úzké. Později ve hře se k vašemu týmu přidají další milá stvoření; budete se setkávat s novými zajímavými herními mechanismy a vyzývavými překážkami. Těchto stvoření bude celkem šest a takový veselí krabík, tomu jen tak těžký předmět neublíží. Také se s pomocí malých podmořských stvoření podíváte nad hladinu vody tam, kam by se Vaši rybí agenti nikdy nedostali. Ve hře si můžete zahrát tutoriál a procvičit tak ovládaní hry. Pro hráče jedničky je ovládaní intuitivní, ale i pro nové hráče to není nic složitého a po pár prvních lehčích kolech pochopí vše;o)

Grafika
V prvním díle byla krásná malovaná grafika, která měla svoje osobité kouzlo. Po prvním rozhovoru s Vláďou, kdy mi prozradil, že půjde o renderovanou grafiku, jsem byl trošku nejistý. Moje obavy se rozplynuly hned po přehrání prvního kola. Ve hře je krásné rozmanité prostředí, které opravdu ožívá, neboť vše je krásně animované. V první řadě si všimnete precizně vymodelovaných rybích agentů, kteří jsou v pohybu obzvlášť propracovaní. No a když tohle všechno spojíte? Máte zde hru, která je plnohodnotným nástupcem legendy. A ALTARu můžeme jedním dechem sdělit, že se vydali tou správnou cestou!

Obtížnost
Ve hře se můžete těšit na více jak sto kol, která jsou růžně těžká. Ve hře postupujete jako by po mapce, kde máte vyznačenou cestu koly, které již máte za sebou nebo Vás teprve čekají. Nemusíte se bát, že se někdy zaseknete, vždycky budete mít na výběr z pár možných cest, jenž se různě větví. Všem co by si mysleli, že po dokončení celé hry už je nic nečeká, jsou na omylu. V některých úrovních je jedna nebo více rotujících hvězdic. Seberete je dotykem jakéhokoliv z vašich tvorů. Poté ale budete muset stejně dokončit úroveň obvyklým způsobem. Sbírání hvězdic je mnohem obtížnější než jen klasické dokončení úrovně. Nicméně úroveň můžete dokončit bez hvězdic a pokusit se je posbírat později. Tímto způsobem hra nabízí dostatečnou výzvu pro více než desítky hodin hraní i po dokončení všech úrovní. Dalším zpestřením hry jsou bonusová kola, která se hráči otevírají během pařby. Zase se vše odvíjí na tom, jakým stylem hru hrajete. Pokud Vám jde jen o to překročit kolo, či se opravdu snažíte udělat vše na 100%.

Na co teda můžete těšit?
Na super grafiku; hru, která je originální a přitom zábavná. Na rozmanitost kol a zajímavé tvorečky, kteří Vám v plnění úkolů rádi pomohou. Na desítky hodin zábavy po boku vtipných rybiček. Možnost soutěžit o nejrychlejší nebo nejlepší řešení všech úrovní. FISH FILLETS 2 je ideálním partnerem pro Váš počítač. Vzhledem k nízkým nárokům si jej může dovolit zahrát opravdu každý!

Závěrem
Jde o pestrou a vtipnou logickou hru, která se nemusí bát o své místo na slunci. V porovnání s její předchůdkyní obstojí takřka zaručeně,ba právě naopak; otevře oči i hráčům, kteří takové tituly nehrají. A těm co se baví tím, že si trápí mozek podobnými kousky, můžu tento herní počin směle doporučit! Už teď se těším na plnou verzi, které se snad dočkáme na konci roku. Jde vidět, že ALTAR Games umí dělat pokračování svých her opravdu dobře. Snad se pokusí i o další ;o)

HW nároky:
* MS Windows® XP or 2000
* Intel Pentium® III or AMD® Athlon 1GHz
* 256 RAM
* Any 3D graphic card with 32 MB memory
* Soundcard
* 600 MB hard disk space


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Typ distribuce krabicová