Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Take on Helicopters

Výprodej
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
239 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
299 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
IDPC3000
Značka:
Bohemia InteractiveTake on Helicopters je nová vrtulníková hra Bohemia Interactive, českého nezávislého vývojářského studia. Hra, která staví na více než 10 letech zkušeností, přináší hráčům možnost prožít let vrtulníkem v krásném a detailním prostředí.

Na leteckou firmu Harryho Larkina přišly zlé časy. Podnik, který budoval desítky let, se ocitl blízko krachu, zbývá už jen pár dní do jeho úplného zavření. Navzdory nejisté budoucnosti se jeho synové rozhodují zachránit firmu, kterou jejich otec budoval celý život. Společně na sebe berou odpovědnost za zakázky a vzdorují konkurenci, společně nasedají do vrtulníků!

Hráči se mohou vydat na cestu k perfektnímu zvládnutí vrtulníku s propracovaným realistickým letovým modelem. Čeká je mnoho nečekaných úkolů v otevřeném herním světě, který vznikl za použití skutečných geografických dat severní Ameriky a jižní Asie.. Mohou si také vytvořit vlastní mise díky propracovanému, ale snadno ovladatelného editoru.

Take On Helicopters přináší:
  • Reálný model letové dynamiky
  • Detailní modely vrtulníků a kokpitů
  • Rozsáhlé a líbivé prostředí
  • Propracovaný a snadno ovladatelný editor misí
  • Hru pro více hráčů v kooperativních i konkurenčních scénářích


  • Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


    Parametr Popis
    Platforma PC