Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
PC The Sims 3 Barnacle Bay

Uzavřeno
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
149 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAPC051138
Značka:
Electronic ArtsHra není na DVD, ale obsahuje v krabičce předplacený kód, který vám umožní si tento dodatek stáhnout ze stránek. Více pak v instrukcích u hry.

Ostrov Barnacle Bay se nachází v Simuyanském moři a je oslnivým letoviskem s úchvatnými plážemi, kempy, parky a podivuhodně moderním centrem. Prvními osadníky ostrova byli piráti, rybáři a umělci. Simíci z celého světa si teď s radostí odpočinou na Pašerákově pláži nebo si oddechnou v osvěžovně U poutníka. Strávíte zde svoji dovolenou, nebo se třeba i usadíte?

Zbrusu nový balíček Barnacle Bay obsahuje další předměty!
* Sada Bukanýrova kořist
* Dvě zcela nová exkluzivní schodiště!

* Seznamte se s novými Simíky, odhalte tajemství světa a odpočívejte na Barnaclově pláži.

* Užijte si 18 zcela nových předmětů a oblečení, se kterými se setkáte jedině v Barnacle Bay.

* Poobědvejte na pirátské lodi je v Barnacle Bay. Popadněte něco k jídlu v Hoganově hlubinné jídelně, než se vydáte na ryby do Oféliiny rybí díry. Prozkoumejte tajemství, které se ukrývá v Pirátově skrýši. Seznamte se s novými Simíky v osvěžovně U poutníka nebo prozkoumejte opuštěná mola u Ztroskotané pláže a ostatky, které naleznete v galerii U Zlatovousovy galeony, a odhalte tajemný odkaz Barnacle Bay.

Hra je v češtině.

Upozornění: aby tento obsah fungoval, potřebujete nejnovější aktualizaci hry.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma PC