Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Zaklínač

Výprodej
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CPPC920
Značka:
OstatníZaklínač v sobě snoubí divácky a vizuálně úchvatnou akci s detailně propracovaným a spletitým příběhem. Děj je zasazen do světa, jejž vytvořil oblíbený polský autor Andrzej Sapkowski a který se v některých aspektech podobá ostatním fantasy světům - ve spoustě prvků se od nich však diametrálně odlišuje.
Hráč se vžije do kůže zaklínače, bojovníka, který se již od dětství cvičil v bojových uměních, prošel mnohými zkouškami a mutacemi a jenž si na živobytí vydělává zabíjením nestvůr. Je členem prastarého bratrstva, které vzniklo před dávnými časy, aby chránilo lid před vlkodlaky, nemrtvými a dalšími zrůdami.

Vlastnosti produktu:
» Souboje v reálném čase s "motion captured" animacemi, jež ztvárnil mistr ve středověkém šermířském umění.
» Interakci s protivníky i s okolím umocňuje propracovaná fyziognomie uvolněných i strnulých pohybů, vylepšená Criterionovým Karma enginem.
» Zajímavý děj plný překvapení a zvratů je zasazen do propracovaného a rozmanitého prostředí.
» Většinu úkolů lze splnit několika různými způsoby.
» Na hráčových činech a rozhodnutích během hry závisí, ke kterému ze tří konců se dopracuje.
» Hlavní postava je profesionálním šermířem a zabijákem nestvůr.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.