Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Silcom Alík - Pojď si hrát

Doprodej
hra pro PC počítač
Vaše cena (s DPH):
507 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SC070
Značka:
OstatníTento CD-ROM obsahuje hry pro rozvoj dětské tvořivosti, hudebních vloh, logického myšlení, paměti a rozhodovacích schopností.

Hudební skladatel - skládej si vlastní melodie nebo si zkus zahrát své oblíbené písničky. K tomu použij jeden z deseti různých hudebních nástrojů a jako doprovod můžeš vybrat i některý z rytmů. Všechny písničky si navíc můžeš uložit do jukeboxu a kdykoli je přehrát rodičům nebo kamarádům. A jaká by to byla muzika bez tance - Alík bude při tvém hraní tančit!
Výtvarník - vybarvi si obrázky s oblíbenými hrdiny z tohoto CD-ROMu. Pokud máš dostatek odvahy, vytvoř úplně nové obrázky pomocí různých nástrojů a barev. Svá díla si můžeš ukládat do alba, aby ses k nim mohl kdykoli vrátit. Všechny obrázky si také můžeš vytisknout na tiskárně a dát je svým kamarádům jako dárek.
Oděvní návrhář - vymysli pro Alíka ty nejroztodivnější oděvní kreace tak, aby všichni okolo žasli. Potom si Alíka vytiskni na papír a uspořádej v pokojíčku Alíkovu módní přehlídku.
Skládanky (puzzle) - poskládej obrázek z jeho částí, které rozfoukal neposedný větřík.
Pexesa - snad nejklasičtější hra na procvičení paměti pro malé i velké.
Obrázkové kostky - otáčej kostkami všemi směry, dokud na nich nevytvoříš správný obrázek. Přemýšlej, jak kostku co nejrychleji natočit na tu správnou stranu!
Patnáctka - tohle je opravdový logický oříšek, ale s trochou tréninku to zvládneš i ty.
Obrázkový tetris - seshora padají rozstříhané kousky obrázku a ty z nich musíš sestavit původní obrázek.
Barevná mozaika - přiraď malou barevnou dlaždičku na její správnou pozici v černobílém obrazu. Vypadá to jednoduše? Jen to zkus...

Pro každou hru si vyber jednu ze spousty obrazovek z různých prostředí (pod vodou, ve vzduchu, život v trávě, pohádkové příběhy, atd.). Když dohraješ hru do zdárného konce, obrazovka a postavičky na ní ožijí a předvedou ti spoustu legračních animací doprovozených ještě legračnějšími zvuky.

Každá hra má tři stupně obtížnosti, titul je tedy vhodný jak pro nejmenší, tak i pro odrostlejší, kteří už toho zvládnou víc.
Výsledky her se zaznamenávají do tabulek, takže máš stále přehled o tom, kdo je nejlepší. Jestli to nejsi ty, tak zkus hru znova a buď nejlepší!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.