Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Náhodný klíč Steam Gold

Uzavřeno

Náhodný klíč Steam

Vaše cena (s DPH):
399 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CPPC39932
Značka:
OstatníTip: Pokud chcete ušetřit za dopravu, zvolte si OSOBNÍ ODBĚR a do poznámky připište: chci zaslat pouze kód emailem.

Pokud máte rádi levné a dobré hry, pak je tento produkt určen právě pro vás!

V tomto balení najdete kvalitní hry na PC, jejichž cena je mnohem vyšší než ta, kterou za ně zaplatíte! Zakupte si náhodný klíč na Steam a zjistěte, jakou hru vám dnes osud nadělí.

Tento produkt obsahuje jedinečný klíč, který lze dle návodu v balení aktivovat ve službě Steam. Balení neobsahuje herní disk, hry zdarma ani DLC kódy.

VLASTNOSTI:

  • Herní záruka kvality – všechny hry a klíče v balení jsou pečlivé vybírány.
  • Při výběru her jsou brány v úvahu uživatelské recenze na službě Steam a hodnocení na Metacritic.
  • Garance nejnižší ceny – nabízíme nejlevnější hry. Pokud je cena, kterou jste zaplatili, vyšší než na Steamu (v porovnání se základní cenou ve službě Steam v eurech), garantujeme vrácení rozdílu cen.
  • Všechny hry jsou náhodně vybrané algoritmem, speciálně určeným pro tento konkrétní typ prodeje, takže budete mít možnost získat hru, kterou jste si vždycky chtěli zahrát!
  • Po rozbalení nelze zakoupený produkt vrátit ani vyměnit za jiný.
  • Upozornění! Každá hra ma jiné minimální systémové požadavky. Jelikož jsou do těchto balení vybírány především nové hry, váš počítač by měl splňovat systémové požadavky pro spuštění nejnovějších her. Upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za jakékoliv neslučitelnosti týkající se hardwaru, operačních systémů atd.
  • Je vyžadováno připojení k internetu.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma PC