Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC NKK - Drakensang: The Dark Eye

Výprodej

RPG hra na PC

Vaše cena (s DPH):
49 Kč
Vaše sleva:
51%
Běžná cena
99 Kč
Kód:
CEPC1273
Značka:
dtp entertainmentDrakensang znovu přináší rozsáhlé RPG pro party-hráče a to v novém detailním, dech beroucím světě, založené na jedné z největších světových pen & paper sériích. S neuvěřitelným citem pro detail ožívá svět Aventuria na PC a to na úrovni 3D grafiky, která oživuje rozsáhlé pohledy a úžasnou rozmanitost tohoto jedinečného fantasy světa. Drakensang: The Dark Eye je první adaptace v Německu dlouhodobě nejpopulárnější pen & paper RPG série. Za posledních 20 let vyrostly miliony lidí na fantastickém světě Aventuria. Ta byla vydána nejen jako knihy, ale i jako deskové a počítačové hry. Single-player založený na party módu Rozsáhlý svět Skvěle propracovaný systém dialogů Strategický real-time boj Věrná adaptace fantasy příběhu Rozmanitý, flexibilní systém magie Nebula 3 Engine Plná podpora Shaderu 2.0 a 3.0 Reálné fyzikální zákony Hitzone systém boje Pohyb zachycující animace.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribuce krabicová