Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Noční Hlídka-NIGHT WATCH

Výprodej

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
31 Kč
Vaše sleva:
84%
Běžná cena
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
IDPC5485
Značka:
Future gamesTaktické RPG, které hráče uvádí do světa, kde existují dvě vrstvy reality. Jedna je normální realita, kterou všichni znají a prožívají každý den a pak je tu druhá vrstva reality zvaná Dusk. Jedná se o vrstvu reality, kde má hlavní slovo magie a celá řada speciálních jedinců nazývaných "Others" toho může využívat k nekalé činnosti.


Hráč přebírá kontrolu nad členy jednotky Night Watch, kteří mohou vstupovat do druhé vrstvy reality a využívat zde svých speciálních schopností k ochraně normálního světa před nekalými záměry různých jedinců.

Hráč a jeho postavy se při vstupu do druhé vrstvy reality mohou měnit do tří podob (vlkodlak, kouzelník, mág), přičemž každá z nich má své výhody i nevýhody a nabízí postavě speciální schopnosti a dovednosti. Souboje však neprobíhají pouze v druhé vrstvě reality, ale i ve vrstvě první - normální, která je situována do moderní Moskvy.


Herní prvky:

  • Propracovaný RPG systém
  • 3 zcela odlišné možnosti vývoje postavy
  • Unikátní dovednosti a 70 kouzel


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace České titulky
PEGI 16
Platforma PC
Typ distribuce krabicová

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?