Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Platypus

Doprodej

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
49 Kč
Vaše sleva:
52%
Běžná cena
100 Kč
Kód:
XG0330
Značka:
Best ent.Platypus je rychlá, zběsilá a zábavná arkádová střílečka!

Obrovské město zabírající takřka celý kontinent, Collosatropolis, dosáhlo konečně vrcholu své expanze. Výškové budovy zabírají veškerý volný prostor. Vzduch je řídký a plný jedovatých zplodin. Parkování se stalo noční můrou.

Vůdcové Collosatropole se proto rozhodli k prostému řešení - napadnout sousedící zemi zvanou Mungola. Neočekávají velké problémy a odpor - Mungolané jsou prostí, zemědělsky zaměření a nemají v lásce stroj. Jejich veškerá obrana v podstatě sestává z jediné flotily bojových letounů, slavných strojů F-27 "Platypus". Pro Mungolany je F-27 "Platypus" jejich poslední a jedinou nadějí na svobodu.

Prostřílej si svou cestu skrze fantastické světy v této neuvěřitelné střílečce. Plastelínová grafika vypadá neuvěřitelně. Každý její kousek byl ručně vymodelován ze skutečné plasetlíny!

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Arkáda
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Typ distribuce krabicová

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?