Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC PlatypusII

Doprodej

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
39 Kč
Vaše sleva:
61%
Běžná cena
100 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
XG0340
Značka:
Best ent.Platypus 2 je rychlá, zběsilá a zábavná arkádová střílečka!

Obyvatelé Collosatropole opustili své město po druhé vlně nepřátelských invazí. Také občané Mungoly byli pod útokem, ale obvinili z něho právě obyvatele Collosatropole a vyhráli s nimi válku. Později se ukázalo, že obě města byla pod útokem současně!

Ve skutečnosti planetu napadli mimozemšťané. Již dříe se o to pokusili, ale byly poraženi. Proto se nyní vrací v mnohem větším počtu a chtějí dokončit to, co kdysi započali. V odvetném útoku se spojí Mungolané s vůdci Collosotrope a společně se pokusí odvrátit hrozící mimozemské nebezpečí. Proslavený Platypus F-27 je zpátky, tentokrát spolu se sesterskými plavidly z letky Platypus. Mohou tyto speciální bojové stroje zachránit svět před mimozemskou rasou?

Právě ty musíš pomoci najít a zničit mateřský počítač na domovské planetě mimozemšťanů a tak zachránit lid Collosatropole, Mungoly a celé planety, než je navždy vyhladí mimozemšťané!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Arkáda
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma PC
Typ distribuce krabicová

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?