Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword

Uzavřeno

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
609 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEPC1923
Značka:
OstatníSid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword je druhý datadisk pro strategii Civilization IV. Vývojářský tým Firaxis Games, za přispění nápadů členů hráčské komunity, vytvořil 12 nových scénářů, které se ve hře ještě nikdy neobjevily. Hra nabídne 10 nových civilizací, 16 nových vůdců, 5 nových zázraků a mnoho nových výhod, které hráčům přinesou ještě více zábavy a vzrušujících způsobů, jak rozvíjet sílu své civilizace při získávání světové nadvlády.
 
Obsah:
 • Rozšířená výpravná hra: Firaxis Games přináší masivní rozšíření jednotek, budov, technologií a další přídavky v jednotlivých periodách této výpravné hry.
 • Nové scénáře hry: Rozšíření přinese 12 nových scénářů s tématy, které se nikdy dříve v sérii Civilization neobjevily. Vše bylo vytvořeno týmem Firaxis a vybranými členy fanklubu hry Civilization.
 • Nové civilizace: Rozšířený datadisk obsahuje 10 nových civilizací včetně Portugalců, Babylóňanů a Nizozemců. Každá civilizace disponuje jedinečnými jednotkami a budovami.
 • Mnohem více vůdců: Ve hře se objeví 16 nových vůdců pro již existující civilizace, včetně 10-ti vůdců pro nové civilizace.
 • Společenství: Nové vlastnosti hry, které hráčům nabízí možnost vytvořit společenství a rozšiřovat je světem. Každé společenství přináší vlastní výhody pro výměnu jednotlivých zdrojů.
 • Špionáž: Nyní je ve hře její použití možné ještě mnohem dříve a nabízí hráčům mnoho nových způsobů ve špionáži protivníků, tvorby nepokojů mezi občany a hájením státního tajemství.
 • Události: Mezi nové prvky patří nahodilé události, jako jsou přírodní katastrofy, nebo prosba o pomoc od obyvatel jiného národa, které hráče vybízí k překonávání překážek.
 • Nové divy: Pět nových divů, které čekají na objevení. Patří mezi ně např. socha Zeuse.
 • Rozšířená oblast vítězství: Výhra v závodu k Alpha Centauri nyní vyžaduje mnohem více strategického plánování a taktického rozhodování.
 • Papežský palác: Spojené národy je ve hře možné použít mnohem dříve. Nově přidaná rozhodnutí rozšíří výběr diplomatických možností, což poskytne rychlejší cestu k diplomatickým úspěchům a celkové výhře.
 • Zdokonalené starty: Vyhovělo se přání fanouškům a mezi novými vlastnostmi datadisku se objevila i možnost zakoupení civilizace v pokročilém stádiu vývoje.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma PC