Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC The Sims 4 Bundle Pack 6

Hra pro PC

Vaše cena (s DPH):
749 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
799 Kč
Kód:
EAPC05159
Značka:
Electronic ArtsThe Sims™ 4 Bundle Pack 6 vám přináší nové exkluzivní a zábavné možnosti hraní. Bundle Pack 6 obsahuje 1 herní balíček a 2 kolekce:

Herní balíček The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli

Kolekce The Sims™ 4 Fitness

Kolekce The Sims™ 4 Batolata

Herní balíček The Sims™ 4 Dobrodružství v džungli 

Vezměte své Simíky na mysteriózní dobrodružství do divočiny a objevujte nové kultury. Prozkoumejte unikátní prostředí divočiny, objevte chrám, nejrůznější překážky, zakleté relikvie a skryté poklady. Poznejte kulturu a zvyky Selvadorady, od ochutnání místních pochoutek po naučení nových peprných tanečních pohybů. 

Kolekce The Sims™ 4 Fitness

Vylepšete kondici svého Simíka a dejte se na aktivní životní styl. Vyzvěte vaše Simíky ke zdolání horolezecké stěny jako zábavnou cestu ke spálení energie a vylepšení jejich kondice. Vyberte si z kolekce módních sportovních oblečení a upravte si váš domov přírodou inspirovanými doplňky.

Kolekce The Sims™ 4 Batolata

Dejte vašim batolatům nové možnosti k vyjádření jejich osobnosti, spálení energie a poznání nových přátel. Oblečte vašeho malého Simíka do různých rozkošných outfitů a roztomilých účesů. Využijte barevnou výzdobu k vybudování venkovního hřiště, kde si budou moct batolata užít skluzavku, plazící tunely a bazénku plného míčků se svými kamarády.

Upozornění: Pro hraní je potřeba základní hra The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace. Pro aktivaci produktu je potřeba internetové připojení.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace České titulky
PEGI 12
Platforma PC