Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Titan Quest

Doprodej

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
120 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
KOPC0166
Značka:
THQOd spolutvůrce Age of Empires, Briana Sullivana, přichází zbrusu nové akční RPG zasazené do mýtických světů starobylého Řecka a Egypta. Díky ohromující grafice a strhující hratelnosti se můžete těšit na vysloveně herně-filmový zážitek. Hráči se zde vydávají do epického boje dobra se zlem v úchvatných starověkých prostředích, jejichž detaily zde jsou propracovány s takřka fotorealistickou přesností.

Titáni – mocní obři starší než samotní bohové – uprchli ze svého věčného žaláře a teď šíří světem zkázu. V tomto titánském souboji mezi starými a novými bohy závisí osud všehomíra na lidských hrdinech. Musíte se vydat na cestu starověkým světem a odhalit tajemství, s jejichž pomocí se podaří titány opět uvěznit. Během své poutě po takových slavných místech, jako jsou Parthenon, bludiště na Knossosu, egyptské pyramidy nebo visuté zahrady Semiradniny, budete bojovat se zástupy hrozivých příšer a mytologických stvůr.

Pružný systém tříd vám nabízí nepřeberné množství variant vývoje postavy. Dovednosti si lze mnoha způsoby upravit dle vlastních potřeb a žádná z nich není zbytečná. Díky svému návykovému, nadmíru dynamickému hernímu systému a spoustě různých předmětů se jedná o naprostou špičku mezi epickými tituly. Postavte se výzvám Titan Questu o samotě, nebo si přizvěte skupinku přátel a čelte nástrahám kampaně společně s nimi.

Vlastnosti produktu:
» Epické dobrodružství ze starověkého světa
» Ohromující 3D grafika s velkým důrazem na propracovanost detailů a realističnost
» Návykový, dynamický herní systém
» Upravitelný systém tříd a modifikovatelné dovednosti
» Bezešvé zpracování herního světa
» Více než tisíc kusů unikátní a legendární výzbrojeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.