Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Tom Clancy's EndWar

Doprodej

SLEVA: použité zboží.

Strategická týmová FPS hra pro PC

Vaše cena (s DPH):
69 Kč
Vaše sleva:
86%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
USPC0635P
Značka:
UbiSoftProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

 

Hra byla speciálně upravena pro potřeby PC, obsahuje nové grafické rozhraní, kameru, taktiku a ovládání (klávesnice a myš), exkluzivní mise a mapy.

Strategie příští generace, která vás vtáhne do bojů třetí světové války takovým způsobem, o jakém jste si doposud mohli nechat jen zdát.

Mezi roky 2011 a 2014 si svět užíval období míru, jaké v dějinách nemělo obdoby. Obranné technologie vyloučily hrozbu atomové války. Éra míru a prosperity však netrvala dlouho.

V roce 2020 dosahuje mezinárodní napětí vlivem tenčících se zásob surovin svého vrcholu. Jediná jiskra může zažehnout katastrofu, o jaké se nikomu ani nezdálo. Třetí a poslední světová válka je na spadnutí. Avšak naštěstí jen ve hře Tom Clancy's EndWar.

Ve hře EndWar se hráči chopí otěží armád jedné ze tří mocností (USA, Rusko a Evropa) a utkají se v masivních bitvách pro více hráčů. EndWar lze téměř kompletně ovládat pomocí hlasu. Hráči budou mít možnost úprav vlastní armády, kterou pak povedou do střetnutí na mnoha bojištích a městech na celém světě.

• Strategie příští generace:
Tom Clancy’s End War pod vedením režiséra Michaela de Platera (Rome: Total War) redefinuje celý žánr strategických her. Hra EndWar, která je vyvíjena exkluzivně pro next-gen konzole, vás vtáhne do bojů třetí světové války takovým způsobem, o jakém jste si doposud mohli nechat jen zdát.
• Bojujte za svůj národ, zvolte si svou stranu. Ať už si vyberete USA, Evropu či Rusko, osud světa bude ve vašich rukách.
• Velte své armádě a vytvořte z ní jedno z nejsilnějších vojenských uskupení na této planetě. Svou armádu si můžete upravit k obrazu svému a pozorovat, jak kampaň od kampaně sílí.
• Ve třetí světové válce není možné vyhrát dobytím odlehlých pouští a luk. Udeřit je třeba přímo do srdce nepřítele. Paříž, Moskva a Washington D.C. se tak změní v hořící peklo, neboť vše, co na bojišti uvidíte, je možné zničit.
• Hra EndWar změní vaše představy o slově masivní. Nic takového jste totiž doposud ještě neviděli. Zdají se vám zápasy šestnácti hráčů úžasné? My vám nabídneme střetnutí stovek lidí najednou. Půlhodinové bitvy? Bitvy v EndWar budou trvat několik měsíců v kuse. Tohle totiž není jen bitva, tohle je třetí světová válka.
• Odložte proto ovladač, začněte vykřikovat rozkazy a mluvením se propracujte až ke konečnému vítězství. EndWar se totiž dá plně ovládat hlasem.

Hra byla testována na těchto ovladačích grafických karet:
- ATI® Catalyst 8.12
- NVIDIA Forceware 178.24 nebo NVIDIA Forceware 181.20


Minimální systémové požadavky
* operační systém Windows® XP SP2 nebo Vista SP1
* procesor Intel® Core® 2 Duo E4400 2,0 Ghz nebo obdobný AMD
* paměť 1 GB / 2 GB pro Windows Vista
* grafická karta 256 MB, kompatibilní s DirectX® 9.0c a s funkcí Pixel Shader 3.0
* zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c
* 10 GB volného místa na pevném disku
* mechanika DVD-ROM
* DirectX® 9.0c nebo DirectX® 10.0
* hlasové ovládání vyžaduje sluchátka s mikrofonem

Podporované grafické karty v době vydání
* ATI® Radeon® série X1800XT, X1950GT, HD 2000, HD 3000, HD 4000
* NVIDIA GeForce™ série 7/8/9/GTX200Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma PC
Typ distribuce krabicová