Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC Total War Saga: Thrones of Britannia CZ LE

Strategie pro PC

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
12%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEPC2088
Značka:
SegaThrones of Britannia je samostatná hra z legendární série strategií Total War. Tentokrát je na vás přepsat důležitý historický milník, který ovlivní celé budoucí směřování Británie. Bude na vás ubránit království ve prospěch Anglosasů, gaelských klanů, velšských kmenů nebo vikinských osadníků. Pomáhat si budete podle vaší strategie, takže záleží, jestli se vrhnete do agresivní expanze přes hrubou sílu, nebo například budete utvářet spojenectví a respekt si získávat svým vlivem.

KRÁLOVÉ POVSTANOU
Děj je zasazen do roku 878 našeho letopočtu, kdy Alfréd Veliký, král Wessexu, postavil v bitvě u Ethandunu tak silnou obrannou linii, že si na ní vylámala zuby i nebezpečná invaze dánských vikingů z Danelawu, které vedl Guthrum Starý. Vikingové, ač oslabení, tak drží nepříjemné pozice po celé Británii. Nyní je na králích Anglie, Skotska, Irska a Walesu, aby se vypořádali s nelehkou situací, kde se dá čekat podepisování dohod, ale i válka.

ROZHODNĚTE O BUDOUCNOSTI BRITÁNIE
Celá hra se přitom skládá z deseti frakcí pěti kultur, přičemž každou frakci čekají jedinečné události a složité rozhodování často založené na skutečných historických faktech. Na vás je činit smysluplná rozhodnutí a upevnit si vliv. Prozkoumáte přitom celou anglosaskou Británii včetně historicky věrných vesnic nebo zasněžených skotských vrchovin a vyzkoušíte si různé strategie boje – například obsazení nepřátelských obchodních tras, čímž oslabíte jejich silné pozice.

Obsah limitované edice:
● hra PC Total War Saga: Thrones of Britannia
● steelbook
● plakát s mapou
● kartičky 5 hlavních vůdců frakcíZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace České titulky
PEGI 16
Platforma PC