Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PC World of Warcraft: Battle for Azeroth CE

Doprodej

Sběratelská edice s datadiskem pro PC hru World of Warcraft

Vaše cena (s DPH):
2 399 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
2 599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ACPC25932
Značka:
BlizzardAzeroth za odvrácení démonické invaze Legie zaplatil strašlivou cenu - ale i v okamžicích, kdy se všichni snaží zahladit strašlivé stopy války, se důvěra mezi Aliancí a Hordou dostává na bod mrazu. Jedno je jisté - budoucnost země se uková v plamenech války.

Vstupte do rozděleného světa

Zažijte neúprosný konflikt v samém srdci Warcraft ságy. Dostaňte se na level 120, prozkoumejte šest nových zón plných spousty nových questů, bosů, nájezdů a dalšího obsahu. Vy rozhodnete o tom,zda bude budoucnost Azerothu utvářet Horda či Aliance.

Naverbujte nové rasy

Prozkoumej pomalu se obnovující Azeroth se 6 hratelnými rasami, přičemž 4 z nich jsi měl možnost střetnout v průběhu kampaně boje proti armádám Legie. Vydej se na výpravu za účelem získání jejich důvěry a odemkni si každou z nich, díky čemuž posílíš svou frakci. Vytvoř si nový charakter a získej elitní výbavu v podobě Heritage Armor setu.

Vypleňte nezmapované ostrovy

Zvedni kotvy a vydej se do prozatím neprobádaných končin ostrovů Azerothu. Bojuj ve skupinkách po třech a postav se svým rivalům - nepřátelským hráčům, kteří se budou snažit zplundrovat co nejvíce surovin. Těšit se můžeš na spoustu výzev blízko Northrendu, u otevřených bran opuštěného Gilneanského hradu a spoustu dalšího.

Vemte válečné fronty útokem

Vstupte do předních linií a hrajte svou roli v novém módu Warfront, který je až pro 20 lidí a získejte klíčové strategické lokace. Shromážděte jednotky vaší frakce, veďte útok vašich jednotek během obležení vašeho cíle, a bojujte proti nepřátelským velitelům během jejich posledního vzdoru v tomto novém PvP módu inspirovaném klasickými Warcraft RTS bitvy.

Srdce Azerothu

Převezměte kontrolu nad srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magni Bronzebeardem. Dodejte mu Azerith, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legionu a vybavte svou zbroj novými schopnostmi. 

Sběratelská edice obsahuje tyto bonusy:

 • symbol věrnosti Hordě a Alianci (oboustranný)
 • digitální soundrack Battle for Azeroth
 • kniha v pevné vazbě pro obě frakce: Elegy & A Good War
 • herní bonusy:
  • instantní level-up charakteru na level 110
  • Seabraid Stallion (přepravní zvíře pro Alianci) a Gilded Revasaur (přepravní zvíře pro Hordu)
  • zvířecí společník Tottle the Baby Tortollan
  • rub karet "Azeroth v plamenech" do hry Hearthstone
  • spreje s tématikou Hordy a Aliance do hry StarCraft II
  • přepravní zvíře Primal Flamesaber do hry Heroes of the Storm
  • sada bonusů s tématikou jednotlivých frakcí do hry Overwatch


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Online fantasy
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribuce krabicová