Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
Doprodej

Sběratelská krabice datadisku pro PC hru World of Warcraft Battle for Azeroth

Vaše cena (s DPH):
29 Kč
Vaše sleva:
97%
Běžná cena
1 150 Kč
Kód:
ACPC25930
Značka:
BlizzardJedná se o výprodej zejména pro sběratele herních boxů, kód do hry World of Warcraft Battle For Azeroth nebude již dále fungovat.

Azeroth za odvrácení démonické invaze Legie zaplatil strašlivou cenu - ale i v okamžicích, kdy se všichni snaží zahladit strašlivé stopy války, se důvěra mezi Aliancí a Hordou dostává na bod mrazu. Jedno je jisté - budoucnost země se uková v plamenech války.

Vstupte do rozděleného světa

Zažijte neúprosný konflikt v samém srdci Warcraft ságy. Dostaňte se na level 120, prozkoumejte šest nových zón plných spousty nových questů, bosů, nájezdů a dalšího obsahu. Vy rozhodnete o tom,zda bude budoucnost Azerothu utvářet Horda či Aliance.

Naverbujte nové rasy

Prozkoumej pomalu se obnovující Azeroth se 6 hratelnými rasami, přičemž 4 z nich jsi měl možnost střetnout v průběhu kampaně boje proti armádám Legie. Vydej se na výpravu za účelem získání jejich důvěry a odemkni si každou z nich, díky čemuž posílíš svou frakci. Vytvoř si nový charakter a získej elitní výbavu v podobě Heritage Armor setu.

Vypleňte nezmapované ostrovy

Zvedni kotvy a vydej se do prozatím neprobádaných končin ostrovů Azerothu. Bojuj ve skupinkách po třech a postav se svým rivalům - nepřátelským hráčům, kteří se budou snažit zplundrovat co nejvíce surovin. Těšit se můžeš na spoustu výzev blízko Northrendu, u otevřených bran opuštěného Gilneanského hradu a spoustu dalšího.

Vemte válečné fronty útokem

Vstupte do předních linií a hrajte svou roli v novém módu Warfront, který je až pro 20 lidí a získejte klíčové strategické lokace. Shromážděte jednotky vaší frakce, veďte útok vašich jednotek během obležení vašeho cíle, a bojujte proti nepřátelským velitelům během jejich posledního vzdoru v tomto novém PvP módu inspirovaném klasickými Warcraft RTS bitvy.

Srdce Azerothu

Převezměte kontrolu nad srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magni Bronzebeardem. Dodejte mu Azerith, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legionu a vybavte svou zbroj novými schopnostmi. 

Pre-purchase Box obsahuje tyto bonusy:

  • nové 4 hratelné rasy - Highmountain Taureny, Lightforged Draenei, Nightborne a Void elves,
  • instantní level-up charakteru na level 110,
  • heritage armor quest.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Online fantasy
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?