Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Sběratelská krabice datadisku pro PC hru World of Warcraft Battle for Azeroth

Vaše cena (s DPH):
29 Kč
Vaše sleva:
97%
Běžná cena
1 150 Kč
Kód:
ACPC25930
Značka:
BlizzardJedná se o výprodej zejména pro sběratele herních boxů, kód do hry World of Warcraft Battle For Azeroth nebude již dále fungovat.

Azeroth za odvrácení démonické invaze Legie zaplatil strašlivou cenu - ale i v okamžicích, kdy se všichni snaží zahladit strašlivé stopy války, se důvěra mezi Aliancí a Hordou dostává na bod mrazu. Jedno je jisté - budoucnost země se uková v plamenech války.

Vstupte do rozděleného světa

Zažijte neúprosný konflikt v samém srdci Warcraft ságy. Dostaňte se na level 120, prozkoumejte šest nových zón plných spousty nových questů, bosů, nájezdů a dalšího obsahu. Vy rozhodnete o tom,zda bude budoucnost Azerothu utvářet Horda či Aliance.

Naverbujte nové rasy

Prozkoumej pomalu se obnovující Azeroth se 6 hratelnými rasami, přičemž 4 z nich jsi měl možnost střetnout v průběhu kampaně boje proti armádám Legie. Vydej se na výpravu za účelem získání jejich důvěry a odemkni si každou z nich, díky čemuž posílíš svou frakci. Vytvoř si nový charakter a získej elitní výbavu v podobě Heritage Armor setu.

Vypleňte nezmapované ostrovy

Zvedni kotvy a vydej se do prozatím neprobádaných končin ostrovů Azerothu. Bojuj ve skupinkách po třech a postav se svým rivalům - nepřátelským hráčům, kteří se budou snažit zplundrovat co nejvíce surovin. Těšit se můžeš na spoustu výzev blízko Northrendu, u otevřených bran opuštěného Gilneanského hradu a spoustu dalšího.

Vemte válečné fronty útokem

Vstupte do předních linií a hrajte svou roli v novém módu Warfront, který je až pro 20 lidí a získejte klíčové strategické lokace. Shromážděte jednotky vaší frakce, veďte útok vašich jednotek během obležení vašeho cíle, a bojujte proti nepřátelským velitelům během jejich posledního vzdoru v tomto novém PvP módu inspirovaném klasickými Warcraft RTS bitvy.

Srdce Azerothu

Převezměte kontrolu nad srdcem Azerothu – legendárním náhrdelníkem svěřeným do vašich rukou Magni Bronzebeardem. Dodejte mu Azerith, neocenitelný zdroj, který se objevil při povstání Legionu a vybavte svou zbroj novými schopnostmi. 

Pre-purchase Box obsahuje tyto bonusy:

  • nové 4 hratelné rasy - Highmountain Taureny, Lightforged Draenei, Nightborne a Void elves,
  • instantní level-up charakteru na level 110,
  • heritage armor quest.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Online fantasy
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?