Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
PC Zrada a víra

Výprodej

hra pro PC počítač

Vaše cena (s DPH):
49 Kč
Vaše sleva:
51%
Běžná cena
99 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
IDPC5735
Značka:
Future gamesZrada & Víra, krásná klasická point&click adventura, kombinuje motiv církevního spiknutí s biblickými tajemstvími k vytvoření napínavé hry, která v pohledu třetí osoby přináší mnoho inovačních herních prvků.

Herní vlastnosti:
+ netradiční herní design
+ krásná předrenderovaná 3D pozadí
+ živý příběh o církevním spiknutí
+ napínavý děj
+ autentické skutečné prostředí
+ filmová sekvence
+ faciální animace včetně synchronizace pohybu rtů se zvukem

Když Jonathan Danter jednoho šedivého listopadového dne zvedne telefon, neměl ještě ani nejmenší tušení, jaká nebezpečná dobrodružství ho čekají. Ve sluchátku se ozval detektiv ze Scotland Yardu, aby Jonathanovi oznámil, že londýnská policie našla jeho strýce zavražděného. Jonathan do té chvíle žil v přesvědčení, že jeho strýc Frank zemřel již před deseti lety...

Londýn, Benátky, Řím - tato starodávná, tajemstvími opředená města Jon Danter navštíví, aby pochopil záhadnou smrt svého strýce. Pomalu odhaluje rozsáhlé spiknutí, které sahá zpět napříč staletími až do dne, kdy Jidáš přijal 30 stříbrných za zradu Ježíše.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma PC
Typ distribuce krabicová