Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno
hra pro konzoli Playstation 3
Vaše cena (s DPH):
806 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USP30450
Značka:
UbiSoftMotionSports Adrenaline je multi-sportovní hra vytvořena speciálně pro Move, který umožní Vám, vaší rodině a přátelům, zažít extrémní a adrenalinové sporty, které by vás ani ve snu nenapadly. Od vrcholků Himalájí až k vodopádům v Amazonii, budete mít jedinečnou šanci probudit v sobě adrenalinového šílence.


Čekají vás nejrůznější sporty od horolezectví, kite surfingu, či kajaku na divoké vodě, přes extrémní lyžování až po skoky na trampolínách. Navíc se můžete těšit na 8 unikátních lokalit a soundtrack nabitý energií. Multiplayerový party mód až pro 4 hráče Vám pak umožní porovnat síly s přáteli a budete moci využívat i sběratelských předmětů, jako vodní bomby, které budou zpomalovat vaše soupeře. Stejně tak se můžete postavit celému světu v online multiplayeru. MotionSports využívá přesnosti pohybu ovladače Move, aby hráč mohl celým svým tělem dokonale ovládat akce na obrazovce.


Takže zůstává jediná otázka: Přijmete tuto adrenalinovou výzvu?

Minimální konfigurace:

  • konzole Playstation 3
  • pohybový ovladač Move, Playstation Eye kamera


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 12