Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS3 Fitness Coach club - Move exclusive

Uzavřeno
hra pro konzoli Playstation 3
Vaše cena (s DPH):
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USP30135
Značka:
UbiSoftFitness coach club je nová fitness hra pro PS3 nabízející 6 způsobů jak být fit s programy zaměřenými na Kardio, Rovnováhu, Posilování horní části těla, Posilování dolní části těla, Posilování střední části a Pružnost.Rozděluje celkové běžné postupy fitness do 6 hlavních částí — střed těla, horní část těla, spodní část těla, kardio, rovnováha a pružnost, které vám pomohou zaměřit se na to být fit a dosáhnout vašich cílů.

Cvičení bylo vyvinuto zkušenými fitness profesionály, aby zajistilo, že každý pohyb je prováděn správně a efektivně a umožní hráčům maximalizovat jejich ténink následnou pětnou vazbou od trenéra.

Hra s plným využitím PlayStation Move, umožňuje hráčům uploadovat hudbu na jejich PS3 a provádět cviky do rytmu jejich oblíbených písní. PS3 analyzuje váš playlist a navrhuje hudbu, která se hodí do rytmu jednotlivých cviků.

Fitness Coach: Club také nabízí nový stahovatelný obsah pro PlayStation 3 k oživení a zlepšení zážitků ze cvičení. Kompletní obsah zahrnující doplňky přidává 23 až 24 hodin doby cvičení a zahrnuje osobní tréninky, tanci věnované fitness programy a různé kardio a posilovací cvičení ke zvýšení celkového zážitku ze hry.

BUĎTE FIT S VAŠÍM OSOBNÍM DOMÁCÍM TRENÉREM
Minimální konfigurace:
 • konzole Playstation 3
 • pohybový ovladač Move


 • Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


  Parametr Popis
  Žánr Sportovní
  Lokalizace Angličtina
  PEGI 3