Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS3 We Dare - Move exclusive

Uzavřeno
hra pro konzoli Playstation 3
Vaše cena (s DPH):
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USP32240
Značka:
UbiSoftWe Dare dává hráčům možnost vyběru ze 40 veselých, inovačních a nepředvídatelných party mini her. Hráči mohou používat ovladače neobvyklými způsoby a vychutnat si jedinečnou hru navržnou výhradně pro použití pohybového ovladače pro Playstation 3 MOVE.

Až čtyři přátelé si mohou vytvořit a přizpůsobit své vlastní drzé avatary od hlavy až k patě, aby odpovídali jejich vkusu a podobě nebo byli osobou, kterou vždycky chtěli být: například Femme Fatale, milenec nebo dívka od vedle… Až budou hotovi, budou mít možnost nastavit "náladu party" na jedno z navrhovaných témat: Okouzlující, Přesvědčivý, Nezbedný, Dobrodružný nebo Inteligentní.

We Dare nabízí různé jedinečné výzvy, zvoucí hráče do zábavného a beztarostného prostředí s chytrými postavami, nesmělými mini hrami a celosvětově popularními hudebními hity: jako je Sex Bomb, (I’ve Had The) Time of My Life a mnoho dalších!

Závěrečný vrchol hry končí dohazovacím sezením, kde hráči zjistí kdo se k nim nejlépe hodí jako kamarád nebo láska.

ODVAŽTE SE, WE DARE...
Minimální konfigurace:
 • konzole Playstation 3
 • pohybový ovladač Move


 • Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


  Parametr Popis
  Žánr Společenská
  Lokalizace Angličtina
  PEGI 12
  Platforma Playstation 3