Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PSP Open Season Essentials

Uzavřeno
hra pro konzoli PSP
Vaše cena (s DPH):
249 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USPP1600
Značka:
UbiSoftSPECIÁLNÍ LETNÍ EDICE SONY PSP ESSENTIALS

Open Season neboli Lovecká sezona je videoherní adaptace stejnojmenného filmu od společnosti Sony Pictures Animation. Její příběh kopíruje události z filmu, takže se hráč setká s dvojicí poněkud netradičních hlavních hrdinů, kterou tvoří zdomácnělý grizzly Boog a velký západoamerický jelen Elliot. Ten ani na chvilku nezavře svou tlamu a přemluví tak Booga, aby se vzdal pohodlného života v lidské společnosti a vydal se za pravým životem do lesa. Ovšem za dobrodružstvím ve volné přírodě se vydají v tu nejhorší dobu, protože netuší, že zbývají pouhé tři dny do začátku lovecké sezóny. To pro všechna lesní zvířátka znamená akutní ohrožení jejich života. A právě hrozba smrti ulovením probudí Booga z letargie, vezme celou situaci pevně do svých rukou a s pomocí Elliota sjednotí všechna lesní zvířátka v boji proti lovcům. Ti nakonec nebudou mít jinou možnost než se sbalit a jet domů.

Hra nabízí:
- Hráč hraje jako Boog a Elliott a zažije tak znovu filmové dobrodružství.
- Hráč spolupracuje s Beth, Shaw a všemi ostatními oblíbenými zvířátky z filmového příběhu.
- Hráč se může valit jako obrovský sněžný míč, sjíždět peřeje na plovoucí kůlně, svištět tunelem na šíleném důlním vozíku a prožít ještě více ztřeštěných dobrodružství s Boogem, který míří do divočiny v pravém zvířecím stylu.
- Hráč může vyzvat své přátele na rozjařené minihry pro 4 hráče.

Minimální konfigurace: Sony Playstation Portable


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma PSP