Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PSV Michael Jackson The Experience

Uzavřeno
hra pro konzoli Playstation Vita
Vaše cena (s DPH):
299 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USPV490
Značka:
UbiSoftMichael Jackson The Experience pro PlayStation Vita zve hráče na velkolepou interaktivní cestu skrze 15 největších hitů nepřekonatelného krále popu. Zažijte vzrušení a kouzlo videoklipů a krátkých filmů Michaela Jacksona na konzoli PS Vita, čeká na vás vysoké rozlišení a velkolepý zvuk.

Hráči mohou očekávat plné umělecké představení. Titul bude samozřejmě obsahovat Jacksonovy ikonické skladby a prostředí koncertů jako Beat It, The Way You Make Me Feel, Bad, Billie Jean, Black or White, Smooth Criminal, Rock With You nebo Thriller.

Herní vlastnosti
  • PS Vita nabízí zcela nový a přirozený způsob hraní a ovládání hudebních her. Použijte vaše prsty k nakreslení řady tvarů a pohybů na PS Vita multi touch padu a pronikněte do rytmu a choreografie Michaela Jacksona. Použijte funkci gyroskopu a rozrpouděte své tělo ve známých tanečních kreacích.
  • 15 klasických videoklipů Michaela Jacksona ve vynikající grafice ve formátu High Definition, ve kterých se naúčíte legendární choreografie třeba z Thrilleru nebo Smooth Criminal. Až vás tančení přestane bavit můžete si užít nádherné filmové scény z Jacksonových koncertů.
  • Protančete si cestu ke slávě skrze nejrůznější multiplayer mody. Odemkněte bonusový obsah jako je nové oblečení, velkolepé efekty, nebo legendární stříbrné rukavice. Porovnejte své skóre s ostatními ve světových žebříčcích.
  • Bavit se budou jak příležitostní hráči, tak ostřílení taneční veteráni. Tři úrovně obtížnosti tuto hru zpřístupní každému.
  • Vyzvěte své přátelé přes Wi-Fi připojení na bitvu Vita-to-Vita v režimu Dance Battle a poznejte kdo je skutečným králem Popu.
Více o možnostech a technologiích Playstation Vita naleznete ZDE


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Taneční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PS Vita