Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PlayStation VR + Cam V2 + Mega Pack 3 (5 games)

Uzavřeno

Headset pro virtuální realitu

Vaše cena (s DPH):
8 490 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
8 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4P1033
Značka:
SonyPořiď si výhodné balení s 5 VR hrami, které dostanete ve formě kódu ke stažení!
Připrav se na život plný jedinečných her a zážitků s novým balíčkem PlayStation®VR: stačí vybalit z krabice a začít hrát.

PS4 ASTRO BOT Rescue Mission VR
PS4 Blood and Truth VR
PS4 Moss VR
PS4 Everybody’s Golf VR
PS4 PlayStation VR Worlds

​Pro majitele PS5 obsahuje balíček PS VR Mega Pack také adaptér pro kameru PlayStation Camera, takže si můžete PS VR užít také na své nové konzoli.

Nemusíš už jen hrát, můžeš hru prožít
Od prvního momentu kdy si nasadíte PlayStation VR, nové zařízení virtuální reality pro systém PlayStation 4, budete prožívat hry úplně jiným, novým způsobem. Vždy budete v centru akce, prožívat každý detail nových a mimořádných světů, při čemž se budete cítit jako byste byli součástí hry.

Brýle mají z vnitřní strany integrovaný vysoce kvalitní displej s úhlopříčkou 5,7 palce, OLED technologií a nádherně jemným Full HD rozlišením, aby animované postavy a předměty kolem vás působily co nejrealističtěji, čemuž napomáhá i vysoká obnovovací frekvence 120 Hz. Brýle jsou přitom vybaveny akcelerometrem i gyroskopem, díky čemuž reagují na pohyby vaší hlavy, takže při vašem otočení se otočí i virtuální svět kolem vás. V závislosti na vašich pohybech se pak mění i zvuk, neboť Sony sáhlo po 3D technologii.

Vtáhněte do VR i ostatní
PlayStation VR pobaví nejen vás, ale také osazenstvo okolo. Váš herní progres, jenž se odehrává v brýlích, totiž můžete snadno zrcadlit i na televizi, aby jej mohli sledovat i ostatní a v multiplayerových hrách se dokonce můžou, pokud chcete, do hry zapojit.

UPOZORNĚNÍ:
● PlayStation VR není určeno dětem do 12 let. 
● PlayStation VR je naprosto nevhodné pro epileptiky. 
● Někteří lidé mohou při zobrazování obsahu virtuální reality pociťovat nevolnost, dezorientaci, neostré vidění či jiné nepříjemné pocity. Pokud se nějaký příznak vyskytne, okamžitě přestaňte zařízení používat.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.