Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS3 Battlefield Bad Company Platinum

Uzavřeno
hra pro konzoli Playstation 3
Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAP30201
Značka:
Electronic ArtsKampaň pro jednoho hráče Battlefield: Bad Company, dějem zasazená do současnosti, vrhne hráče doprostřed dramatického euroasijského konfliktu. Coby příslušník čtyřčlenného družstva zažijete riskantní akce v soukromém tažení, vlastní válce uprostřed války. Napínavý originální příběh Battlefield: Bad Company zavede hráče daleko od tradičních frontových linií na divokou jízdu se skupinou vojáků-odpadlíků, kteří jsou za jedno v tom, že vděk vlasti zkrátka někdy nestačí.

Vizuálně vyspělý single-player Battlefield: Bad Company charakterizuje stejná volnost a intenzita, známá z multiplayerových módů této série, přičemž vše se odehrává v dynamickém světě, kde lze téměř vše zničit. Hráči mají absolutní volnost v rozhodování, vynalézavosti, adaptaci podmínkám a přístupu k řešení problémů. Odpálením kusu zdi si vytvořte snajperskou pozici anebo projeďte s tankem přímo skrze malý dům. Neustále měnící se situace na bojišti nutí hráče, jejich spolubojovníky a nepřátele k okamžité reakci.

Hra rovněž obsahuje kompletní multiplayerový systém série Battlefield s podporou až pro 24 hráčů.

Battlefield: Bad Company je prvním titulem vytvořeným od základů pro konzole příští generace, který „pohání“ špičkový herní engine Frostbite™ z dílny studia DICE, nabízející bezkonkurenční grafiku, efekty a hratelnost.

Hlavní vlastnosti
Vizuálně vyspělý single-player
- Masivní originální kampaň sleduje osudy renegádské skupiny prostých vojáků, kteří riskují vše v honbě za ziskem.
Válka na váš způsob
- Prostředí Battlefield: Bad Company je z 90 procent zničitelné a prakticky tak lze srovnat se zemí jakýkoli objekt. Hráči si mohou modelovat bojiště tak, aby vyhovovalo jejich hernímu stylu – možnosti jsou doslova neomezené.
Nová vozidla, zbraně a hračičky
- Na zemi, ve vzduchu i na vodě na vás čekají desítky nových nástrojů k nebezpečným experimentům. V Battlefield: Bad Company mohou hráči popustit uzdu vlastní tvořivosti a zahájit novou éru svého působení v Battlefieldu.
Herní engine Frostbite™
- Herní engine Frostbite od DICE zdvihá laťku next-gen hraní s úžasnou grafikou ve vysokém rozlišení, která vykresluje postavy, vozidla a prostředí jako dosud nikdy předtím.
Pokrokový multiplayer ve svém žánru
- Podpora pro 24 hráčů online* ve světě, kde lze naplno využít výhod rozsáhlého ničitelného prostředí.
Autentický zážitek „skrze hlaveň“
- Značná pozornost týmu DICE se zaměřila na samotnou střelbu ze zbraně. V systému FPS byly provedeny desítky jemných změn, které výrazně vylepšují zážitek ze střelby.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.