Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS3 Dark Void

Uzavřeno

hra pro konzoli Playstation 3

Vaše cena (s DPH):
189 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEP3F10248
Značka:
OstatníDark Void: Pilot nákladního letadla ztroskotá v Bermundském trjúhelníku a je přenesen do paralelního vesmíru. Sice je stále na zemi, ale zde je planeta Země pod útoky mimozemšťanů. Nyní přicházíte na řadu Vy. Připojíte se k odboji a ukážete vetřelcům že se nenecháme zotročit bez boje. V akční střílečce Dark Void budete moci k ničení nepřátel využívat nejen klasické střelné zbraně, kulomaty, granáty ale také trochu exotičtější nástroje destrukce jež Vám poskytne sám Nicola Tesla. Jedna z nejdpodstatnějších součástí výstroje našeho hrdiny bude Jetpack. S jeho pomocí navštívíte i místa kam by jste se jen velmi težko a hlavně dlouho dostávali. Čekají Vás tak boje nejen na vlastních nohou ale také vzdušné souboje které jste ještě nezažili.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma Playstation 3