Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS3 Lost Planet 3

Uzavřeno

Hra pro PS3

Vaše cena (s DPH):
399 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEP31284
Značka:
CapcomV Lost Planet 3 se převtělíte do role pilota Jima Peytona, který opouští Zemi, aby podepsal nebezpečnou, ale o to lukrativnější smlouvu na E.D.N III. Jedná se o práci pro konstrukční společnost Neo-Venus Construction (NEVEC), jejíž náplní činnosti je příprava planet na kolonizaci. Jim se připojí ke svým parťákům na základně Coronis, začne zkoumat terén a sbírat vzorky zdroje energie dotčené planety, konkrétně termální.

Termální zdroje NEVEC jsou totiž příliš slabé, což způsobuje pomalý postup prací a tak rychlé navrácení ze základny závisí na schopnosti získání přírodního zdroje. Jim proto nebere přílišný ohled na zrádné prostředí planety a jejích hrozeb. Při plnění úkolu napomáhá Jimovi široká paleta různého vybavení a jeho loď, která mu poskytuje ochranu nejen před proměnlivým klimatem planety.

Lost Planet 3 vám zprostředkuje širokou paletu herních prvků, zahrnujících intenzivní FPS a third-person akci. S širokou paletou režimů multiplayeru i pokročilou kampaní pro jednoho hráče vás zabaví na dlouhé hodiny. Ponoříte se hlouběji do světa Lost Planet a odkryjete tajemství dynamického prostředí E.D.N. III.

Klíčové prvky:

  • Návrat do extrémních podmínek – návrat série k jejím kořenům, Lost Planet 3 se vrací k E.D.N. III a poskytuje dynamické bitevní pole, které je mnohem nebezpečnější, než kdy předtím. K tomu přispívá i stále se měnící prostředí, které bude mít vliv na způsob, jakým budete hrát.
  • Prokažte svou odvahu - zahrajete si jako pracovník Jim, budete riskovat při těžkých úkolech ve zrádných podmínkách, abyste se co nejdříve vrátili domů ke své rodině.
  • Herní variabilita – jedná se o mix first-person akce v lodi a third-person na vlastních nohách.
  • Intenzivní kinematický zážitek – Unreal Engine 3 nabízí skvělé vizuální efekty a perfektní zpracování krajiny, které navyšuje hratelnost.
  • Zabijáčtí protivníci – Akridi jsou zpět, větší, zuřivější a s lepšími taktickými schopnostmi v boji.
  • Opuštěná planeta? – Lost Planet 3 podporuje celou škálu režimů pro více hráčů, který významně navyšuje hratelnost.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.