Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
PS4 Battlefield Hardline EN

Uzavřeno

FPS pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
199 Kč
Vaše sleva:
60%
Běžná cena
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
EAV00021
Značka:
Electronic ArtsVžij se do role Nicka Mendozy v intenzivním příběhu pomsty – nový příspěvek v sérii Battlefield míří dramaticky novým směrem. Jako mladý detektiv vyrážíš po celé zemi na vendetu proti těm, kterým jsi kdysi věřil.

Inspirovaný emocemi nabitým televizním kriminálním dramatem budeš využívat vojenskou výzbroj a výkonná vozidla, abys rozséval vlastní spravedlnost. K tomu si budeš moci vytvářet vlastní tým a ničit vše, co ti přijde do cesty, v rozsáhlých multiplayerových režimech.

Změň své nepřátele na čerstvé oběti dopravních nehod nebo prolétni kolem policajtů na motocyklu naloženým kořistí. Prostřílej si cestu z podzemní drogové laboratoře, otevři nablýskaný bankovní trezor pomocí výbušnin nebo vyhoď do vzduchu losangeleskou prodejnu aut. Hra Battlefield Hardline je rychlá, svěží a intenzivní.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová