Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Call of Duty: Modern Warfare

Doprodej

Akční střílečka pro PS4

Vaše cena (s DPH):
1 699 Kč
Vaše sleva:
6%
Běžná cena
1 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ACP408560
Značka:
ActivisionPřiprav se na tmu, Modern Warfare je zpátky!

V sázce nikdy nebylo více. Vžij se do role prvotřídních smrtících operátorů v dechberoucí kampani, která ovlivní světové rozdělení moci. Vyvinuto studiem Infinity Ward, u kterého to všechno začalo, nejnovější díl oblíbené akční série nabízí úžasným způsobem od základu přepracované zpracování ikonické série Modern Warfare.

Kampaň

V dramatické kampani pro jednoho hráče posouvá Modern Warfare hranice a porušuje zavedená pravidla způsobem, jakým to umí jen Modern Warfare. Občanská válka, chemické zbraně nebo teroristické útoky. To jsou jen některá témata, kterých se nový díl dotýká.

Hra pro více hráčů

Celá série Call of Duty je známá pro skvěle zpracovaný multiplayer a nové Modern Warfare na tom není jinak. Zvláště režim Gunfight, kde se utkávají dva hráči na každé straně, je hlavní novinkou letošního dílu. 

Režim spolupráce

Vytvoř tým a spolupracuj s přáteli v několika eltních operacích přístupných z jakékoliv úrovně dovedností.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční střílečka
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová