Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Chimparty

Společenská hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
399 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
SP4S1151
Značka:
SonyPřiprav se na opičárny v těchto zábavných, snadno přístupných minihrách exkluzivně v platformě PlayLink pro systém PS4. Vezmi své chytré zařízení a vybojuj si místo VIP džungle v této multiplayerové hře, ve které mohou až čtyři hráči zápolit v 18 potrhlých minihrách, obsahujících dohromady 90 úrovní. Nezáleží na tom, jestli jsi herní nováček, nebo jsi ve hraní King Kongem. Tady se najde pro každého něco, od vrhání svého šimpanze skrz obruč po útěk před rivaly ve zběsilé hře na babu. Zhoupni se přímo do miniherního běsnění pro celou rodinu a poraz ve čtyřech herních režimech s odlišnými způsoby hry každého, s kým budeš hrát.

HRY KTERÉ SE SNADNO NAUČÍ HRÁT
Díky použití chytrého zařízení jako ovladače je každá hra snadno přístupná a intuitivní. Jednoduše šikovně a s přesným načasováním používej jediné tlačítko na obrazovce ke skákání, plavání, běhání, malování a dalším činnostem.

UŽIJ SI PĚT RŮZNÝCH MOTIVŮ
Hraj napříč prehistorickou džunglí, strašidelným hradem, pirátským přístavem, mimozemskou krajinou a čarodějovým sídlem, v nichž zažiješ změny gravitace, dovádění se změnami tvarů a interaktivní prvky, na které si musíš dávat pozor.

UPRAV SI ŠIMPANZÍHO ŠAMPIONA
Dodej své drzé opici vzhled vítěze – vybrat si můžeš z pokrývek hlavy, příslušenství a bot, přičemž máš šanci odemknout toho v průběhu hraní více. A všechny úpravy i postup zůstanou v aplikaci Chimparty bez ohledu na to, na jakém systému PS4 hraješ.

*Tituly PlayLink jsou hlavně o společenské zábavě, kterou si užije každý, od rychlých kvízů až po pohlcující multiplayerové zážitky. Vlož hru do systému PS4, vezmi chytrý telefon nebo tablet, všichni si udělejte pohodlí u televizoru a připravte se na svěží herní zážitek, který nemá obdoby, navíc nemusíte používat více bezdrátových ovladačů DUALSHOCK 4.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Společenská
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4