Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Diablo III Eternal Collection

Doprodej

RPG hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ACP414103
Značka:
BlizzardDiablo 3 Eternal Collection je ultimátní balení určené pro fanoušky, kteří chtějí kompletní Diablo III se všemi dodatky, které k ní vyšly. Obsahuje základní hru, rozšíření Reaper of Souls a datadisk Rise of the Necromancer.

Hra přešla do 3D vyobrazení, ale na základě přání mnoha fanoušků série není umožněno rotovat kamerou - povoleno je pouze zoomování. Hra si tak zachovala pevný isometrický pohled třetí osoby vznášející se pod úhlem nad bojištěm, stejně jako známe z předchozích dvou dílů.

Příběh je opět usazen do světa Sanctuary, na který dopadla kometa. Fanouškům dobře známá postava mága Deckarda Caina je možná jednou z prvních obětí narůstajícího zla. Formuje se nový nepřítel a my se navracíme zpět na stará místa, jako je například vesnice Tristram. Čekají nás i nové lokace a především nové úkoly.

Vytvoříme si hrdinu ze sedmi odlišných tříd, jako jsou: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian,Crusader, Monk a Necromancer. Každá z nich je vybavena řadou kouzel a schopností. Jako jeden z hrdinů budeš rozplétat epický příběh a zapojíš se do lítých bojů s hordami monster. Budeš vylepšovat své vlastnosti a rozvíjet se ve zcela přepracovaném a vylepšeném "RPG systému".

Parametry:

Základní hra včetně datadisku Reaper Souls a Rise of the Necromancer.

Sedm charakterů – Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian, Crusader, Monk a Necromancer.

Nový 3D engine – obohacen o velkolepé vizuální efekty a fyziku Havok.

Četné vnitřní i venkovní prostory.

Interaktivní prostředí – zničitelné prostředí pro kladení pastí a efektivní likvidaci příšer.

Náhodně generované světy, které způsobí nekonečnou znovuhratelnost.

Spousta těch nejhorších monster s unikátními způsoby útoku a rozličným chováním.

Kompletně přepracovaný systém RPG, který umožní ještě větší RPG zážitek než kdykoliv předtím.

Nephalen Cube, kostka, ve které budeme moci už od začátku rozebírat a spojovat předměty.

Cauldron of Jordan, předmět v inventáři, díky kterému je možné prodávat předměty kdekoliv ve světě. Odpadá tak neustálé vracení se do měst.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4