Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Dissidia Final Fantasy NT

Bojová hra s akční RPG prvky

Vaše cena (s DPH):
1 549 Kč
Běžná cena
1 598 Kč
Kód:
CEP414602
Značka:
Square enixHra Dissidia: Final Fantasy NT vychází z více než tří dekád herního vývoje na samé špici tohoto odvětví. Ve hře se ty a dva další členové tvého týmu dostanete do jedné z deseti kultovních arén, kde se odehraje intenzivní souboj tří proti třem hráčům, ve kterém se střetnou skutečné legendy světa Final Fantasy.

VSTUP DO ARÉNY
Tato hra je unikátním pojetím žánru bojových her. Vybereš si v ní jednu z více než 20 oblíbených postav ze série Final Fantasy a budeš bojovat pomocí klasických zbraní a kouzelných útoků spolu s ničivými přivolávacími zaklínadly, jako jsou Odin, Shiva a Ifrit.
Získávej nové schopnosti, vydělávej gily a průběžně si svou postavu bez jakýchkoli omezení upravuj, potom své nově získané schopnosti zdokonaluj ve cvičném režimu, než se vrhneš na největší výzvu online.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Bojová
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4