Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Bojová hra pro Playstation 4

Vaše cena (s DPH):
1 599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
AMNP41400
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Akční souboje v extrémním provedení! Vstupte do nového beat 'em up světa Arad jako vaše oblíbená postava z oblíbené série Dungeon and Fighter!
Jedna z nejoblíbenějších a nejhranějších RPG her na světě Dungeon and Fighter se nyní vrací jako 2,5D akční bojovka. Vyberte si z 10 okouzlujících postav, z nichž každá má své vlastní schopnosti a osobnost. Přelstěte, přelstěte nebo rovnou porazte své protivníky a staňte se mistrem ultimátní vůle!


Hra obsahuje:

  • DNF DUEL bezchybně reinterpretuje ikonické třídy z klasických RPG her Dungeon a Fighter. Ať už jde o bleskurychlé a bleskové výstřely lstivého Rangera nebo nespoutanou syrovost zběsilého Berserkera, ikonické rysy každé postavy byly zesíleny a přepracovány.
  • Dechberoucí svět zrozený z univerza Dungeon a Fighter - 16 let loru je integrováno do příběhu a vývoje postav ve hře DNF DUEL, což podporují úžasné grafické detaily, které se plynule spojují s Aradovými scénickými návrhy.
  • Jedinečné bojové mechanismy pro strategický boj - DNF DUEL posouvá žánr bojových her na zcela novou úroveň díky jedinečnému bojovému systému a taktice. Každá ikonická postava má své charakteristické pohyby a silné stránky, které jsou ještě zvýrazněny jejich efekty probuzení. Nezapomeňte sledovat svůj ukazatel MP a ukazatel bílého poškození, aby vás soupeř nepřekvapil!
  • Pohodlně se usaďte a relaxujte díky plynulé online hře - Snadno naskočte do online soubojů proti svým přátelům nebo jiným vyzyvatelům po celém světě! Zápasy ve hře DNF DUEL jsou plně vybaveny exkluzivními servery a sítí PlayStation Network, a tak je zajištěno, že multiplayerový zážitek nebude mít žádné zpoždění a bude bezproblémový.

Možnosti mluveného jazyka: japonština/korejština/čínština

Možnosti textu: angličtina/ zjednodušená čínština/ japonština/ korejštinaZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.