Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Driveclub HITS

Akční cena

Závodní hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
259 Kč
Vaše sleva:
48%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
SP4S12640
Závodní hra DriveClub z edice Playstation Hits je určena pro herní konzoli PlayStation 4. Kromě ježdění sólo proti soupeřům s umělou inteligencí je zde kladen důraz i na spolupráci v týmu a každá událost tak ovlivní to, co se stane spoluhráčem. Je zde propracovaný systém klubů, v němž hraje současně 12 hráčů a mohou si navzájem pomáhat a sdílet své úspěchy. Hra zaujme kvalitním grafickým zpracováním, modely aut jsou propracované do těch nejmenších detailů a to dokonce i uvnitř. Hra nabídne rozmanité druhy drah a lokalit od Kanady přes Británii až po Indii.

Herní titul DriveClub byl vyvinut speciálně pro herní konzoli PS4. Vychutnáte si nejen klasický styl hraní, kde si změříte síly na okruhu nebo dráze s hráči s umělou inteligencí, ale hra vám také umožní vstoupit do klubu, kde budete moci spolupracovat se svými kamarády a sdílet tak nadšení z výhry s ostatními. DriveClub zaujme také po grafické stránce, protože model každého auta je vytvořen v co nejvěrnější podobě, díky čemuž si vychutnáte realistický zážitek z jízdy.

Připojte se ke klubu

Díky novému systému hry, který byl vymyšlen pro potřeby současných hráčů, můžete vstoupit do existujícího klubu nebo vytvořit nový a přizvat své spoluhráče. Se vstupem do něj získáte přístup k více okruhům, událostem a tak i několik bonusů. Každá činnost, kterou provedete tedy může pomoci ostatních a vše, co udělají spoluhráči může pomáhat vám. Se spoluhráči přijímáte výzvu od jiných klubů a to dodává hře unikátnost a svěžest.

Široká nabídka vozů

Každé z aut bylo pečlivě vybírány a potvrzeno reálnými závodníky, díky čemuž si dopřejete tu nejvyšší rychlost a nejkvalitnější pocity z jízdy. Modely jsou vytvořeny s důrazem na detaily a tak uvidíte intenzivněji provedení nejen po jejich vnější stránce, ale i v interiérech. V nabídce se objeví tak známé světové značky, jako i legendární kousky.

Zajímavé lokality

Stejně jako auta, i tratě, které zde najdete, jsou modelovány podle reálných lokalit, který byste mohli najít po celém světě. Najdete zde proto i rozmanité druhy drah, vychutnat si můžete rychle dálnice Kanady, nepředvídatelné a klikaté cesty Velké Británie nebo se podíváte i na prašné cesty do Indie, abyste si mohli zlepšit své schopnosti.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Závodní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová