Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Akční bojová hra pro Playstation 4

Vaše cena (s DPH):
1 649 Kč
Běžná cena
1 699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
AMNP41490
Značka:
NIS AmericaPOPIS PRODUKTU

Napínavá hra pokračuje v příběhu Yumo a jejích přátel, kteří se opět chopí zbraní, aby ochránili lidskou říši před dimenzionálním zlem, které se sbíhá do rušné čtvrti Ximending v Taipei a jejího temného podsvětí Youshanding. Komu mohou Yumo a strážci Kunlunu důvěřovat? Jakým důsledkům jejich minulosti budou čelit? Bojujte, abyste našli pravdu a znovu zachraňte město!
 
KOMBINACE ÚTOKŮ
Plynule přepínejte ovládání čtyř postav, z nichž každá má své vlastní pohyby a silné stránky. Zkombinujte různé podpůrné dovednosti s vašimi vlastními, abyste udrželi nepřátele ve střehu a aby počet vašich komb byl co nejvyšší!
 
NOVÁ DOBRODRUŹSTVí
Prozkoumejte skutečné město Ximending, vezměte si jídlo a vezměte si s sebou, abyste před bitvou zvýšili statistiky. Dávejte si ovšem velký pozor na dimenzionální trhliny.
 
VLASTNÍ HERNÍ STYL
Přizpůsobte své vybavení, dovednosti a Orb kombinace tak, aby maximálně vyhovovaly vašemu stylu hry!


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.