Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Farpoint VR

FPS pro PlayStation VR

Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S2245
Značka:
SonyVydejte se na nebezpečnou výpravu do nepřátelského mimozemského prostředí, jenž prozkoumáte exkluzivně ve virtuální realitě PS VR. Po ztroskotání na nezmapované mimozemské planetě máte k dispozici jen základní výbavu, která vás musí udržet naživu. Vaším úkolem je najít havarovanou vesmírnou stanici, zvanou Pilgrim, a spolu s její posádkou se dostat domů. 

VIRTUÁLNÍ VESMÍR
Naučte se pracovat s celým arzenálem primárních a sekundárních zbraní, prozkoumejte okolí a odhalte tajemství pozoruhodné anomálie, která vás na této planetě uvěznila. Farpoint je od samého počátku vytvářen právě pro PlayStation VR. S pomocí zaměřovacího ovladače PS VR můžete přímo manipulovat s digitálním světem. Ovladač není součástí tohoto balení.

● Prozkoumej nehostinný svět, v němž budeš hledat přeživší a cestu domů
● Osvoj si primární a sekundární zbraně a prostřílej se na svobodu
● Vydej se na výpravu společně s kamarádem v kooperativním módu pro 2 hráče (vyžadováno aktivní členství PS Plus)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová